UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Kibice zluzujcie z pretensjami do dziewczyn. To, że grają poniżej oczekiwań nie jest ich wina, są trenowane przez trenera, który przed sezonem kazał im pobiegać trochę po Dolince, parę razy zabrał na siłownie i to miało dać im siłę oraz kondycję na cały sezon … Pan trener bazuję na wiedzy, którą zdobył na studiach AWF 30 lat temu … Ten zespół potrzebuje impulsu w postaci nowego ale sprawdzonego szkoleniowca.
 • Jak jesteś zawodnikiem to z trenerem czy bez wiesz, że kondycja to podstawa. Spójrz tylko na nie, ręce be mięśni, nogi z tłuszczykiem na dodatek niektóre garbate.
 • Gosciu spojrz lepiej na siebie I popatrz w lusterko, no popatrz !!! I kogo widzisz ? Ty garbaty madralo. .. .buahahaaà, cepciu nie ladnie jest ublizac komus. .boooo karma wraca!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  2
  Kapujesz?(2021-01-30)
 • @Kapujesz? - Karma wraca łech łech, uważaj żebyś nie przytył jak do ciebie wróci. W tym składzie zespół kwalifikuje się do grupy niepełnosprawnych. Ćwiczenia na wdowi garb mogą być bardzo pomocne. Jednak dużo istotniejsza jest w tym przypadku profilaktyka, która polega na regularnej aktywności fizycznej.
Reklama