UWAGA!

Dodaj dziecku skrzydeł! Taniec sportowy w Promyku

 Elbląg, Dodaj dziecku skrzydeł! Taniec sportowy w Promyku

Widzisz, że Twoje dziecko ma doskonałe poczucie rytmu? Ruch i taniec sprawiają mu wielką frajdę? To już tylko krok od mistrzowskiego tytułu! Zanim Twoja pociecha trafi na parkiet - ten pierwszy, kluczowy krok należy do Ciebie. Zapisz swoje dziecko do sekcji tańca sportowego EKT Jantar! Uwaga! Dla nowych uczestników zajęcia we wrześniu są bezpłatne. Zapraszamy!

- Moja córka zawsze miała bardzo dużo energii, lecz przy zabawie z innymi dziećmi była nieco nieśmiała. Odkąd zaczęła chodzić do „Promyka” jest zdecydowanie bardziej odważna i pewna siebie. Wszystkie nowe kroki prezentuje całej rodzinie. Do tego stała się bardziej obowiązkowa i zdyscyplinowana co też przełożyło się na lepsze wyniki w szkole – dzieli się swoimi spostrzeżeniami mama, tancerki 8-letniej Marysi.

 

- Syna zawsze ciągnęło do sportu. Szukaliśmy najlepszego miejsca do realizowania się. Syn trenował w wielu miejscach, próbował się w wielu dyscyplinach sportowych. Zdecydowaliśmy się na taniec sportowy i nie żałujemy. Poprawiła się jego sylwetka, nie garbi się, nabrał pewności siebie i co najważniejsze ma kondycję zdecydowanie lepszą niż niejeden przedstawiciel gier zespołowych. – dodaje Pan Piotr, tata 10-letniego tancerza Jaśka.

 

Taniec to wyjątkowa dyscyplina sportu. Mniej kontuzjogenna niż inne, a wręcz dająca efekty medyczne: korekta chodu, zapobiega wadom kręgosłupa, wzmacnia mięśnie i rozwija mobilność stawów, a jednocześnie bardzo wymagająca. Przygoda z tańcem może zostać zwieńczona licznymi medalami, pucharami i tytułami mistrzowskimi. Dzieci poznają słodki smak zwycięstwa i gorycz porażki i uczą się jak radzić sobie z tymi emocjami. Liczne turnieje i zawody, w których biorą udział nasi tancerze, to nie tylko okazja do zaprezentowania się w pięknych strojach, ale także nauka współpracy w zespole.

 

Zajęcia nauki tańca dla dzieci odbywają się 2 razy w tygodniu (sobota i niedziela). Dzieci uczyć się będą walca angielskiego, tanga, walca wiedeńskiego, quickstepa, foxtrota, czyli tańców standardowych oraz rumby, cha-chy, samby, jiva i pasadoble znane jako tańce latynoamerykańskie.

Każdy z tych tańców może sprawić dziecku frajdę, a samo trenowanie w klubie to także nauka dobrych manier i dbania o estetyczny wygląd.

 

miejsce | Centrum Tańca „Promyk” ul. Browarna 80, Elbląg

zapisy| biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00,

tel. +48  55 611 01 30/40,

tel. kom. +48 609 977 220

e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl

www.promyk.elblag.pl/pl/

 

                                             --- artykuł promocyjny ---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama