UWAGA!

Dzień Otwarty w Dwujęzycznym Niepublicznym Przedszkolu Mieszko I

 Dzień Otwarty w Dwujęzycznym Niepublicznym Przedszkolu Mieszko I
fot. arch. przedszkola Mieszko I

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty w naszym przedszkolu znajdującym się w Elblągu przy ul. Wyżynnej 9 w dniu 20 sierpnia 2020 r. (czwartek) w godz. 9:00-12:00 oraz w godz. 16:00-19:00.

Będzie to doskonała szansa na obejrzenie naszej nowoczesnej placówki, porozmawianie z dyrekcją oraz kadrą pedagogiczną. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące funkcjonowania naszej placówki. Dlaczego Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole „Mieszko I”?

 

Dwujęzyczność

Jedyne dwujęzyczne przedszkole w Elblągu - język angielski będzie używany w codziennych sytuacjach podczas pobytu przedszkolaka w placówce. Eksperci twierdzą, że im wcześniej zaczniemy oswajać dziecko z językiem obcym, tym większe są szanse, że szybciej opanuje umiejętność komunikowania się - więc na co czekać? 

 

Niewielkie grupy

Zajęcia prowadzone w grupach maksymalnie do 18-20 dzieci ! Dzięki temu nauczyciele będą mieli możliwość poświęcenia więcej uwagi poszczególnym dzieciom.

 

1500 m2 placu zabaw

Duży i bezpieczny plac zabaw - wyposażony w nowe/certyfikowane zestawy zabawowe na terenie zielonym.

 

Kadra z doświadczeniem i pasją

Każda z grup będzie prowadzona przez jednego nauczyciela używającego języka polskiego oraz jednego używającego języka angielskiego (2 nauczycieli na grupę!).

 

Współpraca ze Szkołą Tenisową Score w Elblągu

W ramach czesnego zapewniamy zajęcia ogólnorozwojowe/tenisowe/squashowe, które będą prowadzone przez profesjonalnego trenera z uprawnieniami.

 

Bezpieczeństwo

Teren oraz przedszkole jest monitorowane 24 godziny na dobę. Wejście do placówki wyłącznie dla osób upoważnionych. Dodatkowo w przedszkolu zamontowano najnowocześniejsze lampy wiruso i bakteriobójcze służące dezynfekcji powietrza w salach.

 

Drodzy Rodzice, Opiekunowie Prawni! Dwujęzyczne Niepubliczne Przedszkole Mieszko I to kameralna placówka z dużym i własnym ogrodem wyposażonym w nowoczesny plac zabaw, gdzie przedszkolaki w trakcie nauki i zabawy będą przy okazji chłonąć język angielski, który jest wręcz niezbędny w dzisiejszym świecie! Chcesz nas lepiej poznać? Masz pytania odnośnie naszego przedszkola? Zapraszamy do uczestnictwa w Dniu Otwartym.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.mieszkopierwszy.pl 

oraz do polubienia strony na Facebooku oraz na Instagramie.

 

Uwzględniając zasady bezpieczeństwa zalecane przez GIS i obowiązujące w placówkach oświatowych, bardzo prosimy o przybycie w maseczkach.

 

----artykuł promocyjny---


Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie