UWAGA!

Masz dość wysuszonej skóry dłoni i zapachu spirytusu? Zacznij używać biobójczego żelu Molluscoo!

 Masz dość wysuszonej skóry dłoni i zapachu spirytusu? Zacznij używać biobójczego żelu Molluscoo!

Dezynfekcja dłoni to obecnie podstawowa ochrona, obok maseczki, przed możliwością zarażenia się COVID-19. Dlatego większość z nas nosi przy sobie niewielki pojemnik z płynem dezynfekującym. Czy jednak każdy taki środek faktycznie chroni nas i naszą skórę przed wirusami, bakteriami i wysuszeniem?

Co trzeba wiedzieć o środkach do dezynfekcji dłoni?

Środek biobójczy, aby wykazywał się odpowiednią skutecznością, musi zawierać substancje o działaniu antybakteryjnym i antywirusowym o odpowiednim, efektywnym stężeniu. Za skuteczne i bezpieczne uważa się stężenie 60-70 procent alkoholu etylowego. Takich wartości należy szukać na opakowaniu środka biobójczego.

 

Żel Molluscoo – skuteczna dezynfekcja dłoni

Takie właściwości posiada żel Molluscoo - preparat biobójczy przeszedł już zaawansowane próby w warunkach laboratoryjnych. Jest dostępny do kupienia w dwóch wariantach – większym pojemniku (500 ml) i małym opakowaniu do torebki czy kieszeni (50 ml).

 

Żel Molluscoo pięknie pachnie i pielęgnuje skórę dłoni

Niestety, większość specyfików dostępnych w sprzedaży nie tylko niezbyt skutecznie zabija wszelkiej maści bakterie i wirusy, ale również, gdy są stosowane na dłuższą metę, mocno wysuszają skórę dłoni, uszkadzają naskórek, a do tego mają mało przyjemny zapach spirytusu. To powoduje, że zwłaszcza kobiety, po dezynfekcji dłoni muszą natychmiast stosować krem. W efekcie dłonie nie są odpowiednio dobrze odkażone, a ich skóra jest nadmiernie wysuszona, popękana, z niewielkimi rankami i pachnąca… spitytusem.

Receptę na ten problem znalazła elbląska marka Molluscoo, której żel nie tylko skutecznie niszczy wirusy i bakterie z naszych dłoni, ale również doskonale nawilża oraz regeneruje ich skórę. Do tego ma bardzo przyjemny zapach.

 

Najważniejsze zalety żelu biobójczego marki Molluscoo:

- Skutecznie eliminuje wszelkie zagrożenia wywołane przez bakterie, grzyby i wirusy, w tym COVID-19,

- żel pozostawia na dłoniach uczucie przyjemnego odświeżenia, a dzięki zawartości soku z aloesu pielęgnuje skórę,

- 70-procentowe stężenie alkoholu etylowego,

- posiada przyjemny zapach,

- nie wysusza i nie niszczy skóry dłoni,

- nawilża skórę dłoni

 

Żel biobójczy Molluscoo można nabyć tutaj.

 

Marka Molluscoo oferuje również sprzedaż hurtową dla przedsiębiorców (sklepy, apteki, hurtownie) zapewniając atrakcyjne ceny hurtowe. W tej sprawie prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 796 174 303 lub adresem mailowym: i.bednarczyk@polishsnailholding.com.

-- artykuł sponsorowany --


Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie