UWAGA!

Nowy Citroen C3 już jest w naszym salonie HADM Gramatowski w Elblągu!

 Nowy Citroen C3 już jest w naszym salonie HADM Gramatowski w Elblągu!
Fot. HADM Gramatowski

Przedstawiamy nowego Citroena C3, który jest dostępny w naszym salonie HADM Gramatowski w Elblągu. Nowy Citroen C3 na pewno przykuje Twoją uwagę dzięki swojemu nowoczesnemu wykończeniu i oryginalnemu stylowi. Swoim odświeżonym przodem otwiera nowy rozdział stylistyki modeli tej francuskiej marki.

Nowy model francuskiej marki odznacza się przede wszystkim charakternym wyglądem, oryginalnymi kształtami oraz urozmaiconymi wersjami wykończenia wnętrza. W wersji wykończenia Émeraude dominuje ciemna tonacja z wyrazistymi akcentami kolorystycznymi, natomiast w wersji Techwood odnaleźć możemy styl skandynawski. Nowoczesności autu nadaje również jego odświeżone nadwozie oraz całkiem nowe reflektory LED. Ponadto, dzięki 97 możliwościom konfiguracji wyglądu nadwozia, każdy będzie mógł spersonalizować swój własny, unikatowy styl.

  Nowy Citroen C3 już jest w naszym salonie HADM Gramatowski w Elblągu!
Fot. HADM Gramatowski

Innowacyjna technologia jest atutem tego nowoczesnego auta. Nowy Citroen C3 wyposażony został w liczne systemy poprawiające bezpieczeństwo, takie jak: system monitorowania martwego pola w lusterku, system awaryjnego hamowania, system ostrzegający o niekontrolowanym zjechaniu z pasa ruchu, a także rozpoznawanie znaków drogowych. Nie zabrakło również opcjonalnej kamerki Connected CAM - kamery online umożliwiającej wykonywanie zdjęć lub filmów (o długości do 20 s), rejestrującej ważne chwile z życia kierowcy i pasażerów. Citroen C3 dostępny jest również z automatyczną skrzynią biegów, zapewniająca kierowcy prawdziwy komfort jazdy!

 

Zapraszamy do naszego salonu HADM Gramatowski w Elblągu! Zobacz i przekonaj się sam, jak prezentuje się nowy Citroen C3. Umów się na jazdę testową i poczuj komfort i funkcjonalność nowego modelu Citroena.
        

   HADM Gramatowski
      
       Skoda i Citroen

    Warszawska 87
       Elbląg
       55 235 24 57

 

  Skoda i Kia
       Rokocin 4G
       Starogard Gdański
       58 560 94 80
       www.hadm.pl

 

    -- artykuł promocyjny --

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie