UWAGA!

Piknik rodzinny w Ford Gołębiewski

 Piknik rodzinny w Ford Gołębiewski

Już w najbliższy weekend (28-30.08) Autoryzowany Dealer Forda i Suzuki Gołębiewski zaprasza na Dni Otwarte. Z tej okazji dla klientów zostały przygotowane wyjątkowe oferty– między innymi specjalne obniżone ceny na nowe samochody oraz atrakcyjne finansowanie. Dla tych, którzy zostawią swój samochód w rozliczeniu czekają dodatkowe rabaty.

Podczas Dni Otwartych na terenie salonu w Elblągu przy ulicy Żuławskiej 19, odbędzie się również Piknik Rodzinny. W programie atrakcje dla dzieci i dorosłych, m.in. alkogogle, które służą do demonstracji upośledzenia zmysłów po spożyciu alkoholu, refleksomierz czyli ćwiczenie sprawdzające refleks człowieka – czas reakcji na bodziec oraz dmuchane zjeżdżalnie. Oprócz tego będzie można skorzystać z zaplecza gastronomicznego, za które odpowiedzialna będzie restauracja Pasta&Pizza House oraz wykonać darmowy pomiar składu masy ciała dzięki uprzejmości siłowni Premium Fitness&Gym. Przewidziane są również konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych.

Dodatkowo z okazji powakacyjnej wyprzedaży, do końca tygodnia na profilu Ford Gołębiewski na Facebooku trwa konkurs, w którym główną nagrodą jest nowy Ford KUGA na weekend, z pełnym bakiem paliwa.

Nie pozwól, aby taka okazja przejechała Ci koło nosa!

 

Gołębiewski
              Autoryzowany Dealer Forda i Suzuki
              ul. Żuławska 19
              82-300 Elbląg
              T: 692 430 302

    www.golebiewski.com.pl

 

---artykuł promocyjny--

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie