UWAGA!

Premiera roku nowej Skody Octavii i dni otwarte w salonie HADM Gramatowski w Elblągu 27.07-01.08!

 Premiera roku nowej Skody Octavii i dni otwarte w salonie HADM Gramatowski w Elblągu 27.07-01.08!
Fot. arch. HDM Gramatowski

W dniach 27.07 - 01.08 (poniedziałek - sobota) organizowane będą dni otwarte, podczas których będzie można zapoznać się z nową Skodą Octavią, dostępną już w naszym salonie HADM Gramatowski. Nie zwlekaj z wizytą i już dziś przyjdź do nas poznać nową Skodę w atrakcyjnych formach finansowania.

Sprawdź sam, jak wygląda i co oferuje Octavia IV generacji. Przetestuj ją na jeździe próbnej i poczuj nową definicję komfortu oraz technologii. Przyjdź do nas w dniach 27.07 – 01.08 zapoznać się z ofertami całej gamy aut marki Skoda przygotowanymi specjalnie na tę okazję.

Nowy model Octavii, dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi przykuwa uwagę: odznacza się dynamiczną linią nadwozia, która zapewnia lepszą aerodynamikę. Wyróżnia ją również zachwycające wnętrze, które charakteryzuje się minimalistycznym designem. Wyjątkowe wyposażenie samochodu, wykonane z wysokiej klasy materiałów sprzyja komfortowi jazdy, a nad bezpieczeństwem kierowcy

 

i pasażerów czuwają nowoczesne systemy bezpieczeństwa i asystenci jazdy. Nowa Skoda Octavia zachwyca swoim wyglądem, który wyróżnia ją już na pierwszy rzut oka.
       Podczas trwania dni otwartych istnieje możliwość wygrania na weekend nowej Skody Octavii z pełnym bakiem. W celu zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nagrody dopytaj sprzedawcę w dziale handlowym. Nie zwlekaj! Zapraszamy do naszych salonów HADM Gramatowski w dniach 27.07 - 01.08. Poznaj osobiście premierę roku!

 


       HADM Gramatowski
       Autoryzowany Dealer Skoda i Citroen
       ul. Warszawska 87
       82-300 Elbląg
       T: 55 235 24 57

    www.hadm.pl 

 

-- artykuł promocyjny --

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie