UWAGA!

PWSZ w Elblągu wznawia rekrutację – sprawdź jakie mamy kierunki

 PWSZ w Elblągu wznawia rekrutację – sprawdź jakie mamy kierunki
fot. arch. PWSZ w Elblągu

Dobiegły końca pierwsze rekrutacje na uczelnie wyższe. Jak pokazują wyniki, nie dla wszystkich wystarczyło miejsc na wymarzonym kierunku studiów. Powodów, dla których “nie udało się” w pierwszym naborze, może być wiele. Bez względu na to co na początku poszło „nie tak” pamiętajcie, że nie wszystko jeszcze stracone! Warto sprawdzić, które kierunki można studiować bez ponoszenia kosztów za naukę.

Drugi nabór na bezpłatne studia

Zbyt mała liczba punktów na egzaminie dojrzałości lub wcześniejszy brak zdecydowania nie muszą oznaczać roku przerwy. Nadal możecie starać się o przyjęcie na bezpłatne studia stacjonarne I, II stopnia oraz jednolite studia magisterskie. Drugi nabór wystartował! Więc, jeśli nie udało się Wam dostać w pierwszej rekrutacji sprawdźcie, która uczelnia publiczna daje drugą szansę na studiowanie na tym konkretnym lub pokrewnym mu kierunku studiów. Pamiętajcie, że każda uczelnia może mieć różne limity przyjęć na ten sam kierunek, a niektóre z nich nawet nie narzucają minimalnego punktowego progu przyjęć.


       Wolne miejsca na uczelniach państwowych

Na wielu uczelniach publicznych limity miejsc nie zostały jeszcze zapełnione. Dodatkowy nabór na studia 2020/21 odbywa się również w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. W ofercie Uczelni znajdziecie studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie, w trybie dziennym, zaocznym i popołudniowym. Ze względu na duże limity przyjęć kandydaci nadal mogą zapisywać się na popularne w tym roku kierunki studiów, a wśród nich: Budownictwo, Sieci i instalacje budowlane, Mechanika i budowa maszyn, Informatyka, Pedagogika, Pedagogika Specjalna, Logopedia, Filologia, Ekonomia, Administracja.

 

Zanim więc pożegnacie się z wybranym kierunkiem studiów sprawdźcie jak sytuacja wygląda w innych ośrodkach akademickich. Jeszcze nie wszystko stracone! Nie zwlekaj więc i zapisz się na ciekawe studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. 4 instytuty, 18 kierunków studiów, 25 specjalności, studia magisterskie, inżynierskie i licencjackie w bezpłatnym trybie dziennym i popołudniowym oraz trybie zaocznym – jest z czego wybierać! Pełna oferta kierunków studiów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu oraz szczegółowe zasady rekrutacji znajdują się na stronie internetowej http://www.pwsz.elblag.pl/rekrutacj

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu

ul. Wojska Polskiego 1, 82-300 Elbląg

www.pwsz.elblag.pl

                                                                                 

Biuro Informacji Rekrutacyjnej

tel. 55 629 05 54

e-mail: rekrutacja@pwsz.elblag.pl

Messenger: m.me/pwszelblag

 

                                                                          PWSZ w Elblągu #studiujzawodowo

 ---artykuł sponsorowany---


        


        

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie