UWAGA!

Ruszyła budowa Varsovia Residence

 Powstaje Varsovia Residence
Powstaje Varsovia Residence

Już od kilkunastu dni trwa budowa nowej inwestycji deweloperskiej - VARSOVIA RESIDENCE. Zobacz więcej zdjęć.

Varsovia Residence przy ul. Komeńskiego w Elblągu będzie alternatywą dla osób poszukujących mieszkań komfortowych, położonych w kameralnym osiedlu, otoczonych zielenią oraz świetnie połączonych z centrum miasta. Największym atutem przedsięwzięcia jest bardzo dobry projekt - trzy niewysokie budynki, funkcjonalne układy mieszkań oraz duże, słoneczne balkony. Wysoki standard wykończenia części wspólnych, ułatwienia technologiczne oraz duża ilość miejsc postojowych zewnętrznych oraz garaży znacznie podniosą jakość zamieszkania w tym osiedlu. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

Budowa Varsovia Residence rozpoczęła się zgodnie z harmonogramem, do dzisiaj wykonano prace ziemne oraz rozpoczęło się wylewanie ław fundamentowych. Sprawdzony deweloper – firma HYDROBUD z Elbląga to gwarancja terminowego i prawidłowego przebiegu procesu budowlanego.

Sprzedaż mieszkań prowadzi firma Freedom Nieruchomości z siedzibą przy alei Grunwaldzkiej 31 w Elblągu. Jak potwierdza opiekun inwestycji z ramienia biura sprzedaży - Grzegorz Kraiński, już w czasie przedsprzedaży wiele lokali zostało zarezerwowanych, a na dzień publikacji tego artykułu ponad 60% mieszkań jest już sprzedanych.

 

 

Więcej informacji o Varsovia Residence przeczytają Państwo na stronie internetowej www.varsovia-residence.pl. Zapraszamy również na nasz fanpage na Facebooku, gdzie zamieszczamy wszystkie nowości związane z przebiegiem inwestycji.

 

Na wszelkie pytania związane z inwestycją odpowie Państwu

Grzegorz Kraiński

tel. 533 394 100

 e-mail: g.krainski@freedom-nieruchomosci.pl

biuro sprzedaży 55 246 11 22.

 

 

--- artykuł promocyjny ---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie