UWAGA!

Upominki dobre na każdą okazję

 Upominki dobre na każdą okazję

Niejednokrotnie brakuje nam pomysłów na prezent. Wówczas zastanawiamy się, czy nie wręczyć komuś koperty z pieniędzmi. To jednak wcale nie jest jedynym wyjściem z tej sytuacji. Istnieją propozycje dobre niezależnie od okazji. A co najważniejsze, bez trudu zakupimy je dziś także przez Internet.

Z reguły lubimy dostawać upominki, ale jeszcze więcej satysfakcji daje nam ich wręczanie bliskim nam osobom. Zwykle nie chcemy po raz kolejny wręczać tego samego prezentu i szukamy ciekawych inspiracji. Przy czym zależy nam, by zmieścić się w ściśle założonym budżecie. Znalezienie takich upominków w sklepach internetowych nie powinno sprawić nam problemu.

 

Nieoczywiste prezenty ślubne

W tradycyjnym modelu utarło się, że upominki na ślubie otrzymują wyłącznie nowożeńcy. Dziś jednak sytuacja na wielu przyjęciach odbiega od tego wzorca. Nie ma w tym absolutnie nic złego, ponieważ wzajemne wręczanie sobie upominków jest czymś, w czym powinniśmy uczestniczyć możliwie często. Poza tym ślub to dobry moment, by wyrazić wdzięczność rodzicom.

Na wielu przyjęciach podziękowania dla gości są czymś więcej niż tylko uroczystą przemową. Państwo młodzi mają obecnie w zwyczaju nie wypuszczać zaproszone osoby z przyjęcia z niczym. Dlatego też wręczają im na pożegnanie drobne upominki, które często przybierają formę swego rodzaju pamiątki, choć nie zawsze musi być to regułą.

Prezent na ślub przybiera w dzisiejszych czasach często formę koperty z pieniędzmi. Jednak oprócz niej warto wręczyć coś symbolicznego młodej parze. To niewielki gest, który z pewnością zostanie miło przyjęty przez obdarowanych. Dodatkowe prezenty na wesele takie jak np. zestaw czekoladek Chocolissimo wywołają niejeden uśmiech.

 

Nieszablonowe upominki komunijne

Niektórzy nazywają ją małym weselem i być może określenie w obliczu wciąż rosnącej rangi zasługuje na takie miano. Pierwsza komunia święta mimo wymiaru czysto religijnego budzi zwłaszcza u jej uczestników skojarzenia związane z prezentami. Nie sposób od nich uciec, wybierając się na taką uroczystość, gdyż jest to wieloletnia tradycja, w której tak naprawdę nie ma nic złego.

Zaproszeni goście od wielu pokoleń kupowali czekoladki na komunie. Dzieci przyjmujące sakrament z pewnością nie narzekały na takie upominki, ponieważ zwykle uwielbiają słodkości. Możemy jednak zadbać, by wspomniane czekoladki dalekie były od tych najzwyklejszych propozycji z marketowych półek.

W sytuacji, kiedy chcemy, by to wręczana przez nas bombonierka na komunie wyróżniała się i miała ciekawą zawartość w środku opakowania – zwróćmy uwagę na ofertę marki Chocolissimo. Znajdujące się wewnątrz czekoladki nie tylko dobrze smakują ale są także atrakcyjne od strony wizualnej.

Nasze podejście do wręczania upominków może być różne, jednak bez wątpienia zależy nam na tym, by uszczęśliwić osobę obdarowywaną. Niezależnie od okazji, warto rozważyć prezent w postaci wybornych czekoladek. Te od Chocolissimo z wielu powodów jawią się jako idealny upominek, który nie tylko świetnie wygląda, ale ma także wspaniały smak.

 

 

--- artykuł promocyjny ---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie