UWAGA!

Wózki spacerowe z USA przybyły do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu

Niesamowite, wykonane na specjalne zamówienie, 6-osobowe wózki spacerowe wykonane w Ohio w USA trafiły do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu. Będą przeznaczone dla najmłodszych, żłobkowych dzieci, które jeszcze nie chodzą samodzielnie. Zobacz zdjęcia.

To prawdopodobnie jedyny żłobek w Polsce, który posiada właśnie tego typu wózki spacerowe. Każdy z nich może zabrać na spacer szóstkę dzieci. Dzięki temu żłobkowicze ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk mogą już po obiedzie, odbywać spacery po zalesionych terenach wokół budynku.

 

- O tym właśnie cały czas myśleliśmy, aby nasze dzieci ze żłobka, te w wieku około 8-miesięcy, które jeszcze samodzielnie nie mogą wyjść na spacer, mogły spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu – mówi dyrektor Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu, Wioleta Stępczyńska. – Nasza placówka zlokalizowana jest obok kompleksu leśnego. To idealny teren na spacer z dziećmi. Wokół mamy świeże powietrze.

 

Teraz takie spacery nowymi wózkami już się odbywają codziennie pomiędzy godzinami 11.30 – 14.00.

 

- Robimy wszystko dla dobra naszych dzieci, dla ich zdrowia i dobrego samopoczucia. Dzięki temu rodzice naszych żłobkowych dzieci wiedzą, że wszystkie odbyły spacer na świeżym powietrzu. Zaraz po obiedzie nasze nauczycielki ubierają dzieci, wkładają do wózków i taki spacer odbywają. Mogę powiedzieć, że dzieci praktycznie zaraz po wyjściu na zewnątrz ładnie zasypiają – dodaje Wioleta Stępczyńska.

 

Na razie do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu przybyły cztery sztuki 6-osobowych wózków. Jednak w najbliższych planach są już kolejne.

 

Jeśli szukacie dla swoich dzieci żłobka idealnego żłobka, gdzie dzieci otoczone są najbardziej troskliwą opieką oraz dbałością o zdrowie i odpowiedni rozwój fizyczny i psychiczny dzieciaczków, gdzie wszystko robione jest z myślą o ich dobru – koniecznie wybierzcie żłobek w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu.

 

To będzie Wasza najlepsza inwestycja – bo inwestycja w dobro Państwa dzieci oraz możliwość kontynuowania aktywności zawodowej, gdzie będziecie mieli Państwo pewność, że Wasze dzieci mają zapewnioną najlepszą opiekę.

 

Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu, zadzwoń do nas już teraz!

 

tel. 515 406 883

 

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

 

ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

 

e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

 

www.malyeuropejczyk.elblag.pl

 

--- art. sponsorowany ---


Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie