UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wyrób podpis elektroniczny w Elblągu jeszcze szybciej niż dotychczas!

2020-10-29
13:30
 
Nasze specjalistki od podpisu elektronicznego: Anita Begej i Katarzyna Nikiciuk
Nasze specjalistki od podpisu elektronicznego: Anita Begej i Katarzyna Nikiciuk

W naszym punkcie znajdują się dwa stanowiska do wyrabiania podpisu kwalifikowanego, a to oznacza, że możesz wyrobić podpis w ten sam dzień, nawet w 15 minut!

Podpis elektroniczny to ogromne ułatwienie dla przedsiębiorców. Może on zastąpić podpis odręczny i ułatwić załatwienie wielu spraw z urzędem skarbowym, ZUS-em, podpisem dokumentów cywilno-prawnych, obsługą platformy ePUAP, a także kontakt z urzędami administracji publicznej, udział w aukcjach i licytacjach. Każdy kto ma nadany PESEL lub NIP, może być posiadaczem podpisu elektronicznego.

 

Rozróżniamy dwa rodzaje podpisu:

Podpis firmowy - certyfikat zawierający dane osoby fizycznej (imię, nazwisko, PESEL lub NIP) oraz dane instytucji ale także pełnioną funkcję np. księgowa, inspektor itd. albo wykonywany zawód - np. notariusz, komornik, radca prawny.

Podpis prywatny - zawierający jedynie dane osoby fizycznej (imię, nazwisko, NIP lub PESEL). Podpis taki znajduje zastosowanie we wszystkich przypadkach, w których stosuje się podpis firmowy.

Podpisu można użyć we wszystkich przypadkach, kiedy wymagana jest identyfikacja osoby wysyłającej dokumenty drogą elektroniczną.

Możemy go wyrobić na zewnętrznym nośniku: specjalnej karcie lub pendrivie albo wgrać podpis na Twój e-dowód

 

Jeżeli masz pytania, możesz przyjść do nas osobiście lub zadzwonić. Pomożemy wypełnić dokumenty i błyskawicznie wyrobimy podpis. Wyjaśnimy, jak działa i w jakich sytuacjach go używać.

 

Zapraszamy

Biuro Usług Informatycznych SOFTEL

ul. 1 Maja 1c

82-300 Elbląg

tel: 55 235 39 76

e-mail: info@el-podpis.com.pl

 

--- artykuł promocyjny ---

 

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej