UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Cokolwiek by nie napisać, jedno jest pewne! Nie srebro nie złoto lecz wciąż chodzi o tu by młodym być i mieć przed sobą cały świat! Wszystkiego dobrego młodzi ludzie. Mam nadzieje iż nie straszny Wam żaden hero czy jakiś innych kartofel. .. Studniówkę będziecie pamiętać do końca swoich dni i i oto chodzi, raz się zdaje maturę. Przyjdzie Wam stawić czoła niejednemu bufonowi czy misiewiczowi. Pamiętajcie iż kończyliście Mechanik i tak łatwo im z Wami nie pójdzie. Walczcie o swoje miejsce w tym kraju i na tej ziemi, bo innej nie ma! Powodzenia!
  • @klmn - to nie ja jestem straszny tylko miasto rządzone między innymi przez pana klmn: wysokie bezrobocie w grupie ludzi z wykształceniem mechanicznym, niskie wg kryteriów europejskich płace, bardzo droga w stosunku do zarobków powierzchnia mieszkaniowa i niestety wysokie zadowolenie rządzących ze sprawowanych przez siebie rządów. Tylko niewielki procent tegorocznych studniówkowiczów ma szanse na założenie rodziny w Elblągu, "większa połowa" będzie musiała założyć rodziny poza Elblągiem.
Reklama