UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Uriel21 No cóż. Hedonizm został przywołany przez młodego uczestnika debaty nieprzypadkowo. Bo to jest filozofia, której większość młodych hołduje. Ale przyjęcie tej filozofii życia wyklucza zgłębianie wiedzy. Więc albo gonitwa za przyjemnością zmysłową, jakiej hedonista się w pełni oddaje, albo szukanie przyjemności duchowej, jakiej doznaje ten, kto potrafi znajduje ją w zgłębianiu wiedzy. Wtedy już nie mówimy o hedonizmie. Bo pasjonat nauki ma zupełnie inne priorytety. Tej radości w zgłębianiu wiedzy nikt nikomu nie ogranicza, a mimo to nie ma chętnych do jej doznawania.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Anna Z.(2022-04-23)
  • @Anna Z. - Pominę fakt, że twierdzenie "większość młodych hołduje" hedonizmowi, nie jest poparte przez Panią żadnym źródłem. Załóżmy nawet, że tak właśnie jest, zresztą moja opinia jest nawet bardziej skrajna
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Uriel21(2022-04-23)
  • @Anna Z. - Mój komentarz został z jakiegoś powodu ucięty, więc napiszę go raz jeszcze. Moja opinia jest bardziej skrajna
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Uriel21(2022-04-23)
Reklama