UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Polski system szkolnictwa to dno i wodorosty. Zmieniłbym kilka rzeczy na wzór tych zachodnich, czyli: 1.Krótsze wakacje - 1 miesiąc, a resztę rolnych dni rozłożył m. in na ferie jesiennie, itp, odejść od systemem klas. Uczeń sam wybierałby ile chce godzin z danego przedmiotu i każdy uczeń z osobna miałby oddzielny, indywidualny plan lekcji. Takie coś działa, takie coś już istnieje, takie coś jest doskonałym systemem nauczania, dlaczego nie ma tego w Polsce?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    19
    Jjrr(2021-01-29)
  • @Jjrr - Zapomniałem dodać o 8 godzinnym systemie lekcyjnym. Lekcje były by przyjemniejsze, bardziej elastyczne i każdy spędzałby w szkole tyle czasu ile spędza się w szkole. Żadnych orać domowych, żadnych korepetycji, wszystko uczeń robiłby w szkole
  • @Jjrr - Wszystko przed Tobą, do dzieła! Pewnie nie tylko w tej dziedzinie masz wiele pomysłów. Może radnym albo posłem zostaniesz. Masz mój głos:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    Jakotako(2021-01-29)
  • @Jjrr - System szkolnictwa ma wypuszczać głupie zombi, które wykonują tylko polecania. Żadnej nauki myślenia, żadnej logiki. Ģłupim ludem do tego wierzącym w gusła łatwo się steruje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Miarka(2021-01-29)
  • @Jjrr - Uwierz mi że poziom nauczania jest dość dobry. Bywałem na wizytacjach w szkołach w różnych częściach Europy, w USA, Kanadzie i poziom w wielu przypadkach był niższy. To wszystko zależy od nauczycieli czy im się "chce"a nie od programu nauczania bo w polskim systemie jest odpowiedni.
  • @Jjrr - Bo w Polsce dzieciaki wybrałyby 1 godz w tygodniu do szkoły
Reklama