UWAGA!

Teraz ja - Pieniądze niezgody

Pieniądze niezgody - tak można nazwać kwotę 2 milionów złotych, które ratusz chce wyasygnować na cele społeczne.

Napływają różne propozycje: parkingi, place zabaw, nowe chodniki. Duże nadzieje ludzi na swoja niemoc, na poprawę swojego otoczenia, na która czekają od lat, nie mogąc się doprosić włodarzy miasta.
       Kwota jest niestety bardzo nieduża i nie zaspokoi ambicji mieszkańców. Uważam, że wiele wyższe kwoty zostały w naszym mieście zaprzepaszczone bez konsultacji mieszkańców .
       Tu rozbudzone nadzieje stają się po woli przyczyną konfliktów o to, co jest ważniejsze i nawet, jeżeli wygra pewna propozycja, to każda będzie podejrzewana o korupcję. Jest to propozycja, która skłóci nasze społeczeństwo i jest nie na miejscu.
       Apeluję również do pana prezydenta, żeby zapoznał się z propozycjami mieszkańców i zobaczył jak duże są potrzeby naszego miasta i to takie proste i nie wygórowane jak zwykły chodnik.
      
Kaczor
Liczba publikacji: 21
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
  0 7

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Właśnie "zwykły" i zarazem niezwykły chodnik, bo idąc po chodniku przy ul. Grottgera, naprawdę można nogi, i nie tylko, połamać. To taka codzienność, nie dość, że komunikacja z nie małego osiedla i całej tej strony miasta Elbląga jest fatalna, to aby dojść do, jakiegokolwiek środka komunikacji, przeżywa się ogromną drogę przez mękę! ludzie starsi a i młodsi wędrujący ze i do szkoły też mają nie lada trud do pokonania. to niemalże konieczność i nie koniecznie z tych pieniędzy, ale z codziennych wydatków. Apeluję, aby tym się zająć i ułatwić ludziom codzienność! pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mieszkanka osiedla(2012-09-14)
 • na ul. słonecznikowej przydał by się plac zabaw, dzieci bawią się na trzepaku,
 • Ja myślę że ratusz to najchetniej widziałby nowe parkingi i nowe parkomaty żeby trzepac kasę
 • A może jakaś wycieczka dla Naszego Prezydenta?
 • zabawa na trzepaku jest trendy
 • zapraszam wladze miasta na kwadrat ul. 1-go maja, hetmańska, mączna i giermków jedyne pozytywne miejsce to radosne ćwierkanie przedszkolaków i kawaek zagospodarowany przez spółdzielnie sielanka to pozytywy reszta to obdrapane garaże każdy inny diury, dziury, dziury a plac zabaw to rakieta pamiętająca lata 70-te pozostały plac to przepraszam/sralnia dla psów i gołębi/tu nigdy nie widziałam władzy a prezydent bryluje codziennie w elbląskiej telewizji coś otwietając i zaprasza miedzkańców a ja go wybrałam i zapraszam na mój kwadrat elblązanka.
 • Interesuje mnie czyja to była decyzja o budowie ścieszki rowerowej przy ul. Kosciuszki.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Lista1(2012-10-13)
Reklama