UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gronowo Elbląskie ulica świerkowa, 2 rok wypisuje o patrol policji z kontrolą prędkości. Efekt? Zero, ale to zero drogówki. Policja się boi.
  • @Jjrr - A 20 lat później. ..
  • @Gość mam informacje co dzieje się w szeregach Policji i nie jest dobrze. .mówiąc bardzo delikatnie.
  • @Jjrr - Jak tak będziesz nalegał o te patrole policyjne to wierz mi, prędzej czy później znajdą na Ciebie jakiegoś "haka"albo usuną znaki ograniczające a jak znaków nie ma to wstawią takie znaki, żeby mogli piraci drogowi jeździć jeszcze szybciej. Mam nadzieję, że wiesz, co to jest klika i nic nie zdziałaś w tym kraju. Dziadostwo i tyle.
  • @Jjrr - Patroli raczej nie zobaczysz, bo niestety mamy policję do niczego odnośnie rozwiązywania takich właónie problemów. Oni ma w czterech literach ludzi, co chcieliby w tym kraju coś zmienić, zmiana oznaczałaby dla nich więcej pracy a że są leniami i idą na łatwiznę to nie spodziewaj się niczego od nich, no najwyżej mogą Ci coś zaszkodzić.
Reklama