UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wirus istnieje, ale pandemii nie ma żadnej. .. Widzicie te trupy ba ulicach? Chorych, wydających ostatnie tchnienie w bólach? Nie ma nic takiego, wiec jaka to pandemia? Wymyślona. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    40
    Gosc7363(2020-11-25)
  • @Gosc7363 - Co za dureń z autora postu. Co za tępy dureń. Taki ciul z pe ge eru.
  • @Gosc7363 - To zupełnie nowy rodzaj pandemii, PANDEMIA MEDIALNA. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    8
    GłębokaMyśl(2020-11-25)
  • @Gosc7363 - Koralu sprawdź sobie definicję pandemii zanim zaczniesz publikować takie gnioty. Pandemia to taka epidemia obejmująca kraje ba nawet całe kontynenty. Sprzyja jej właśnie niska śmiertelność, wysoka zaraźliwość, niegroźne objawy sprzyjające lekceważeniu choroby. Chyba ciężko przejść obok tych szpitali i personelu pracujących na granicy wytrzymałości w momencie kiedy liczba konferencji prasowych na Narodowym przekracza liczbę pacjentów tam hospitalizowanych ? Nie muszę trzęść gaciami bo pewnie przejdę to jako tako jako zdrowy aktywny człowiek przed 40-stką ale nie funkcjonujemy tu sami. Są osoby narażone na poważne komplikacje. Poczytaj sobie o oddziałach pediatrii z intensywną terapią gdzie trafiają maluszki z zespołem pocovidowym. Niewydolnością płucną i krążeniową.
  • @Gosc7363 - To jest zapobieganie pandemi rycerzu Mam nadzieję że pomoglem choć wątpię
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Zielarski(2020-11-25)
  • @Gosc7363 - Moja ciotka ma rozsianego raka po całym ciele, ledwo zipie i wyszła właśnie ze szpitala po wykryciu covida, no to ja nie wiem kto na to umiera. Jakieś niedo je by
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Shgsyayagrssejiow9iahagsgshqoo(2020-11-25)
Reklama