UWAGA!

30 lat Centrum Kształcenia Ustawicznego

Elbląg, 30 lat Centrum Kształcenia Ustawicznego

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Elblągu obchodzi jubileusz 30-lecia funkcjonowania w systemie elbląskiej oświaty. Uroczystości 30-lecia odbędą się w auli szkoły w piątek 30 maja o godz. 13.

- Nie jest to może imponujący bilans na tle innych szkół, ale jest to z pewnością trwały i znaczący wkład naszej placówki w kształcenie i wychowanie ludzi dorosłych - pisze dyrekcja CKU. - Centrum Kształcenia Ustawicznego w Elblągu stwarza możliwości i warunki tym, którzy z różnych względów, dopiero w życiu dorosłym, chcą zdobyć wykształcenie, oraz tym, którzy chcą uzupełnić lub podwyższyć swoje kwalifikacje. Obecne lata działania Centrum to nowoczesność, informacyjne technologie komunikacyjne, współpraca międzynarodowa, wykorzystywanie środków unijnych, wdrażanie nowego systemu kształcenia, wychodzenie naprzeciw potrzebom słuchaczy, dbałość o wysoki poziom ich wiedzy i umiejętności.
     Dyrekcja zaprasza absolwentów i sympatyków szkoły na obchody jubileuszu.
     Szczegóły na stronie www.ckuelblag.neostrada.pl
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • FAJNIE! Ja tam chodzilem :)) Fajny stresik byl i klimat zajec oraz egzaminow :)0 Ogolnie o kadra spox chociaz potrafili sie trafic pokreceni belfrowie. Obecnei studiuje wiec jak widac CKU wychodzi na dobre :)) Pozdrawiam zaloge CKU a w szczegolnosci Anatola oraz Goreckiego no i pania od Geografii lecz w sumie to wszystkich hahaha
 • Ja też chodziłam, jestem tegoroczną absolwentką - pozdrawiam moją opiekunkę p. Zamorską i wszystkich z mojej klasy - fajnie była z wami chodzić do tej szkoły.
 • Ja też chodziłam, jestem tegoroczną absolwentką - pozdrawiam moją opiekunkę p. Zamorską i wszystkich z mojej klasy - fajnie była z wami chodzić do tej szkoły.
 • Pamiętam, jak zdawaliśmy egzaminy - to była jazda, zero sprzątania i gotowania dla rodziny. Ale było warto( i dzięki p. Zabłockiej połubiłam matmę)
 • Pani Małgosiu - dzięki pani mówię w Irlandii jak "stary Anglik" - dziękuję, że mnie pani cisnęła.
 • A ja ze starszego rocznika - do dziś najmilej wspominam p. Kownacką od historii. Wszyscy słuchaliśmy, mucha nie drgnęła.
 • A tą heterę, Danutę Steinke pamietacie?Ja ze strachu przed nią, mialem z matemy czworę:)alfik
 • Był też taki jeden matematyk z ABB - Robot nie nauczyciel. Zero empatii. Tylko albo umiesz albo 1 i obleawal heheh dobre to bylo. NO ale w koncu sie nauczyle i zaliczylem. Nie byl on msciwy. liczyly sie fakty. Nie litowal sie hehe co za dran. Arceusz sie nazywał a jego zona uczy ponoc angielskiego. :))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ant arceusz(2008-05-27)
 • Całe szczęście, że był bardzo krótko - wybył szybciej niż przybył i ślad po nim zaginął.
 • Byli też belfrowie, których się nie zapomina, Anatol, p Kaszuba czy też p Kochanowska, do dziś jestem pod wrażeniem.
 • CKU najlepszą szkołą dla dorosłych w mieście - p. Kondratowska najbardziej niesamowity fizyk.
 • Ja również jestem tegoroczną absolwentką CKU. Polecam wszystkim, mającym ochotę się jeszcze uczyć. Fajna szkoła, dobra kadra i można tu zapoznać super ludzi takich jak ja poznałam w swojej klasie. Dodam jeszcze, że z sympatii postanowiłam zapisać się w CKU do szkoły policealnej, po co szukać gdzie indziej, jak w CKU mam wszystko. POZDRAWIAM TEGOROCZNYCH MATURZYSTÓW I CAŁĄ KADRĘ!!
Reklama