UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie ma już ratunku dla mieszkańców tego miasta. .. Przez 20 lat spadamy na dno, we wszystkich aspektach życia a wy dalej głosujecie na tych samych. Pis i PO. .. do usranej śmierci. Wydają miliony naszej kasy, żeby nachapać się dziesiątki milionów a Wy łykacie to jak małe dzieci i dalej im wierzycie. .. Monopol i propaganda tych dwóch partii zrobiła Polakom wodę z mózgu ale co jak co, Elblążanie powinni ogarnąć się jako pierwsi, po tym co ich spotykało i spotyka. Odwołaliście PO i Nowaczyka, a dalej głosujecie na PO w osobie Wróblewskiego. No śmiech na sali. Jedynym ratunkiem dla Polski i Elbląga jest złamanie monopolu głównych partii, wyrachowanych i nauczonych jak nas okradać. Ale lepiej głosować ciągle na tych samych, TAK, dajcie im więcej swojej ciężko zarobionych pieniędzy. Pozdrawiam i uprzedzam iż nie jestem ani za Szwedem, ani za Wilkiem ani za WW ani też za Nowakiem. Jestem za zmianami tego chorego stanu rzeczy. I chyba jestem naiwny patrząc na te wyniki
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    38
    7
    Eluix(2014-11-16)
  • klasyczny bełkot. .. nie jestem ani za Szwedem, ani za Wilkiem ani za WW ani też za Nowakiem. .. więc pewnie KNP. Wystawcie poważnego kandydata będą głosy, zmiany, fajerwerki i kapitalizm
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    7
    toniemasensu(2014-11-16)
Reklama