UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Mam gdzieś waszych jedynaków. Ja dostanę na jedną córkę i drugą. Co moje to moje. A ty rodzicu jedynaka się tak nie bulwersuj bo utrzymanie dwójki kosztuje więcej nie tylko pieniędzy ale i czasu. Kto wam broni sprezentować rodzeństwo dla jedynaka? Też dostaniecie teswoje wymagane 500
  • A ja mam gdzieś twoja dwójkę- jak cie nie stać to się nie rozmnażaj! Sprezentować- jak to pięknie ujęłaś- to mogę dziecku psa albo zabawkę a nie dziecko- bo myślę i wiem, że to kosztuje
  • Twoje?Gratulacje za odwagę.Chociaż jedna ktora przyznaje się otwarcie ,ze ma zamiar sama korzystać z tych 500 zl.Czasu tez pewnie masz dużo ,bo jak rozumiem jesteś osobą bezrobotną .Jasne po co pracować skoro dostane 1000 zl miesięcznie.Niechbinni
  • Twoje?Gratulacje za odwagę.Chociaż jedna ktora przyznaje się otwarcie ,ze ma zamiar sama korzystać z tych 500 zl.Czasu tez pewnie masz dużo ,bo jak rozumiem jesteś osobą bezrobotną .Jasne po co pracować skoro dostane 1000 zl miesięcznie.Niech inni pracują na Ciebie i dzieci ,które sobie sprezentowałaś .Bardzo ładnie świadczy o Tobie jako matce gdy piszesz ,ze masz gdzies inne dzieci- jedynaków konkretnie.Pamiętaj tylko o jednym-w życiu nie ma nic za darmo.Ten 1000 tez kiedys będziesz musiała oddać.W innej postaci rząd kiedys Ci to odbierze.Szybkie niż sie spodziewasz
  • Twoje?Gratulacje za odwagę.Chociaż jedna ktora przyznaje się otwarcie ,ze ma zamiar sama korzystać z tych 500 zl.Czasu tez pewnie masz dużo ,bo jak rozumiem jesteś osobą bezrobotną .Jasne po co pracować skoro dostane 1000 zl miesięcznie.Niech inni pracują na Ciebie i dzieci ,które sobie sprezentowałaś .Bardzo ładnie świadczy o Tobie jako matce gdy piszesz ,ze masz gdzies inne dzieci- jedynaków konkretnie.Pamiętaj tylko o jednym-w życiu nie ma nic za darmo.Ten 1000 tez kiedys będziesz musiała oddać.W innej postaci rząd kiedys Ci to odbierze.Szybciej niż sie spodziewasz.
  • Nie wiem czy Pani, która ma gdzieś jedynaków jest bezrobotna i z racji tego dostanie na jedną i drugą córkę. Ważne, że dostanie i popieram jej wypowiedź. Ja osobiście nie jestem bezrobotna, a mimo to dostanę na pierwsze i drugie dziecko i cieszę się z tego bardzo, bo ciężko pracuję w tygodniu w pracy na etat a w weekendy dorabiam jako kelnerka. Prawie nie widuję moich dzieci, żeby przeżyć miesiąc. .. .a mimo to moje dzieci nie mają wszystkiego, nie jedzą produktów z najwyższej półki, a jak przychodzi większy rachunek za prąd czy gaz to się zastanawiam czy starczy mi na przedszkole. .. .a teraz już nie muszę się o to martwić i bardzo mnie to cieszy. Uważam, że te pieniążki bardzo się przydadzą, ale z myślą o przyszłości moich dzieci i o tym, że przyjdą kiedyś jeszcze gorsze czasy, albo i nie gorsze a po prostu dzieci pójdą do szkoły wydatki będą o wiele większe - postanowiłam wesprzeć budżet domowy o jedne 500 zł, a drugie 500 wpłacać na lokatę. Z resztą wesprzeć budżet domowy to dużo powiedziane te pieniążki są dla dzieci i już nie będę musiała się martwić przynajmniej o opłacenie przedszkola a to co zostanie czyli jakieś 100 zł pewnie pójdzie na jedzenie, i z tego tytułu nie będę miała wyrzutów sumienia, bo przecież dzieci też jedzą. .. .. także cieszę się z tej pomocy i nie chce tych pieniędzy dla siebie, także uważam, że nie powinniście wrzucać rodziców dwójki lub większej liczby dzieci do jednego worka twierdząc, że tacy ludzie nie pracują i tylko czekają na kasę.
Reklama