UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zamiast sie wyzywac, lepiej podkablujcie do us sasiada, ze pracuje na czarno i zbija kokosy a konkubina siedzi w domu i jestsamotna matka wg prawa. Oni dostana 500 na kazde. Nawet jesli maja jedno a dochod sporo przekracza prog. Bo takich rodzin w elblagu zapewne jest mnostwo.
  • To Ty Bolek???
  • Wiekszosc meneli tak robi w Elblagu-robia na czarno,mieszkaja razem,a dla MOPS jako samotne matki-i takim patolom sie nalezy,ale jak normalnemu np wypadek sie zdarzy i braknie na leki to juz MOPS ma cie gdzies bo normalny jestes i gdybys byl menel to bys dostal
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    henryk slomka(2016-04-28)
  • Nie trzeba być menelem żeby nie mieć umowy o pracę, pracuje jako kelnerka bez umowy, nie pije nie pale, fakt żyję od 1 do 1,ale czy to oznacza, że jestem menelką????? jestem po studiach, a nie jestem w stanie dostać pracy na umowę w Elblągu?????Myślisz, że nie chciałabym mieć umowy, spokojnie iść na chorobowe kiedy moje dziecko ma 40 stopni gorączki i nie płaszczyć się przed "pracodawcą" o jeden dzień wolnego, bo nie mam z kim zostawić dziecka. .. .. Wrzucacie ludzi do jednego worka. .. .. Dostane 500 zł i bardzo mnie to cieszy, choć jak pomyśle o ludziach, którzy przeznaczą te pieniądze na alkohol to tez jestem zła. .. .i osobiście uważam, że pastwo mogło by przyjąć inną formę pomocy np. tak jak u sąsiadów darmowe leki dla do 12 roku życia. Z tego skorzystałby każdy bez względu na to ile ma dzieci, uważam to za lepsze rozwiązanie, ale zapewne i wtedy znalazł by się patafian, który miałby pretensje o to, że z tej pomocy korzysta sąsiad, który ma 5 dzieci więc automatycznie dostaje więcej od państwa niż ktoś kto ma 1 dziecko. Taki kraj wiecznie źle. .. ..
Reklama