UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Aleś Ty głupi.....jeśli już to dodaj ośmiorniczki zarząd elektrowni atomowej której nie ma itp.....i dlaczego te pieniądze mają być tylko nauczycieli a nie wszystkich Polaków...
  • Panie mądry, krytykuję obecną władzę dlatego, że jest OBECNĄ władzą i ma szansę coś zmienić. Po co mam krytykować władzę, która była 4 lata temu? Dlaczego ja głupek muszę takie proste rzeczy tłumaczyć panu mądremu? A może to wcale nie ja tu jestem głupi?
  • Poza tym, zadałem pytanie " Wymieniać jeszcze?". Ma pan, panie mądry, okazję do wymienienia kolejnych spostrzeżeń. Gdybym chciał wymienić wszystkie moje spostrzeżenia, to czy zadawałbym pytanie o to, czy mam dalej wymieniać, czy może po prostu bym je wymienił?
  • I co z tego że wydali pieniądze na uczczenie pamięci o poległych ludziach, na obrone wojskową, jak i wspieranie wartości religijnych? Widocznie Izrael to nasz bardzo ważny sojusznik.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    6
    Unical(2019-03-20)
  • Widać, że przy okazji szykującego się protestu jest okazja na szukanie pieniędzy, które w dziwny sposób jest wydatkowane. Muzeum Polin, gdzie może ktoś chodzi, ale czy tam faktycznie jest prawda historyczna czy post prawda. Znawcy mówią, że to drugie. Dziwne sojusze z których nic nie wynika poza szkalowaniem Polski. Jeszcze żeby było ciekawiej to Nasz sojusznik podpisał ustawę 447,by pilnować realizację roszczeń bezspadkowych od Polski. Może warto przy okazji ogromnych nacisków nauczycieli dodać do siatki godz. lekcje historii, bo jak widać pilna jest edukacja w tym zakresie. Może już niedługo się okazać, że to Polacy mordowali Żydów, a nie Niemcy.
  • Czemu nie byłeś taki mądry 4lata temu. Tamci nic nie robili i było ok A obecni to bee sree itp. Nauczyciele część już dostali i jeszcze dostana. Ale wciąż im malo. Wiec jak dla mnie to spuscic ich w klozecie. Nie podoba się to do widzenia darmozjady. Wstyd że grozicie ucznia brakiem promocji do nastwpnej klasy. I jeśli to popiwracie to jak dla mnie hwwd nic bym wam nie dał
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Elbląga (2019-03-20)
  • @Elbląga - Nie byłem taki mądry 4 lata temu? Taki mądry jestem od reformacji ustrojowej, a i przed reformacją byłem przeciwnikiem władzy. Izrael to nasz ważny sojusznik? Izrael to 8 milionowe państewko z wojną domową i szkalujący Polskę średnio co 5 minut. Jaki to może być sojusznik? Już lepszym sojusznikiem byłaby Czarnogóra i Albania.
  • Otóż to. Mamy do wyboru sojusze z trzema mocarstwami: USA, Rosją i Chinami. Chiny JAKO JEDYNE na nas nie plują, a mordercami i złodziejami są takimi samymi, jak dwa pierwsze. Skoro już mamy do wyboru sojusze z mordercami, złodziejami i kłamcami, to przynajmniej wybierzmy Chiny, które nie wspierają żadnych roszczeń przeciwko Polsce.
Reklama