UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ci ludzie są odpowiedzialni za edukację naszych dzieci wstyd .Wszyscy narzekają jak to maja źle .na jedno miejsce nauczyciela jest mimo wszystko 10 chętnych. i nic dziwnego bo w którym zawodzie pracuje się 20h w tygodniu dzień nauczyciela szkoła zamknięta na 4 dni wakacje. ferie dotacje do mieszkania jeśli pracuje na wsi(wstydliwie) roczny płatny raz w karierze zawodowej urlop rehabilitacyjny po 25 latach emerytura.Wstyd ze za takie warunki pracy stać ich tylko na wyuczenie personelu do biedronki
  • Przeciętnego Kowalskiego krew zalewa jak słyszy o strajku nauczycieli i nie ma się czemu dziwić... Jaki jest argument nauczyciela żądajacego podwyżki i to o 1000 zł!? Odpowiedź mojej bratowej nauczycielki: "bo w internecie napisali że w Lidlu zarabiają 3000 zł"... To, że wiadomości w internecie mogą być wyssane z palca, a nawet jeśli jest to prawda to prawdopodobnie podane wynagrodzenia są średnią z wszelkimi dodatkami jak np. nadgodziny i to z pewnością brutto czyli netto ok 2100... Zaś moja kochana bratowa pokazała mi swoje konto na którym przelewy łącznie, oddzielnie podstawa i dodatki opiewały na kwotę 2900 zł. Jej staż pracy wynosi 5 lat. Oczywiście pracy w lidlu po min. 8 godzin często fizycznej połączonej z odpowiedzialnoscia za kasę nie można porównać do bardzo ciężkiej pracy nauczyciela. Rzadko kto po studiach ma takie wynagrodzenie a już nikt pracujący na pół etatu. Co roku otrzymuje podwyżkę podstawy i dodatku stazżowego... Moje argumenty były niczym... A na zdanie maszv dwa miesiące wakacji, ferie i wszystkie święta wolne! Usłyszałam że wolałaby mieć cztery tygodnie urlopu ale wtedy kiedy chce... Ciekawe..
  • @Monio - tak, twoja bratowa pokazała ci konto, dała PIN do karty i swój dowód osobisty wręczyła. 2900 to rypie na 1,5 etatu, bo chętnych za 1800 brakuje. Twoja wypowiedź świadczy o zdolnościach bajkopisarskich
Reklama