UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Agnieszka w "Debiucie"

Elbląg, Agnieszka Oszczyk
Agnieszka Oszczyk

Nowodworzanka, absolwentka elbląskiej szkoły muzycznej Agnieszka Oszczyk wzięła udział w programie Polsatu "Debiut". Wiemy już, że spodobała się jury i wystąpi w finale konkursu.

Od dzieciństwa przejawiała zamiłowania artystyczne. Brała udział w konkursach recytatorskich, uczęszczała do ogniska muzycznego, była członkiem zespołu pieśni i tańca "Żuławy" oraz teatralno - muzycznego. Równolegle z nowodworskim LO uczyła się w klasie wokalnej w Szkole Muzycznej II Stopnia w Elblągu. Po maturze dostała się do Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydział wokalno-aktorski. W czasie studiów doskonaliła warsztat aktorski na zajęciach z podstaw gry scenicznej.
     Doświadczenia zdobyte w AM przydały się jej w nowym programie Polsatu "Debiut", w którym postanowiła wziąć udział.
     - Nikt nie wiedział o tym, że poszłam na przesłuchanie w Gdyni. Potraktowałam to jako formę zabawy, pomyślałam - jeśli się dostanę, to będzie fajnie, jak nie, to nic się nie stanie - mówi Agnieszka Oszczyk. - Jury jednak mnie doceniło i znalazłam się w gronie 25 osób wybranych spośród około 1500 chętnych. Kolejne etapy, już w Warszawie, udało mi się przejść równie pomyślnie.
     Agnieszka miło wspomina pierwszy kontakt z jurorami programu.
     - To było interesujące spotkanie - śmieje się finalistka. - Mariusz Pujszo, który lubi kobiety i nie ukrywa tego, gdy pierwszy raz mnie zobaczył, powiedział "O, jaka ładna dziewczyna". Radosław Piwowarski po wysłuchaniu mojej prezentacji poprosił, abym jeszcze raz to samo powiedziała mu prosto w oczy. Chyba zrobiłam wrażenie, bo Zyta Rudzka, która do tej pory bardzo krytycznie oceniała wystąpienia ludzi, powiedziała: "zdolna dziewczyna". I to był dla mnie największy komplement. Nieraz spotkałam się także z krytyką, którą zawsze traktuję jak cenne uwagi. Dzięki niej mogę poprawiać swoje błędy - dodaje Agnieszka.
OZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama