UWAGA!

Akcja „Prędkość"

 
Elbląg, Prędkość jazdy jest monitorowana przez fotoradary i wideorejestratory
Prędkość jazdy jest monitorowana przez fotoradary i wideorejestratory (fot. KMP Elbląg)

Na terenie miasta i powiatu trwa policyjna akcja „Prędkość".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników dróg, elbląscy policjanci prowadzą działania pod nazwą "Prędkość". Akcja rozpoczęła się dziś (14 września) rano i potrwa do późnego wieczora. Prędkość jazdy będzie monitorowana przez fotoradary i wideorejestratory. Funkcjonariusze będą także sprawdzać trzeźwość kierujących.
       Zdaniem policjantów do najczęściej popełnianych przez kierowców wykroczeń należy zaliczyć nadmierną prędkość, ludzką brawurę i jazdę po alkoholu. Policjanci zapowiadają konsekwentną walkę z piratami drogowymi i przestrzegają, że warto ściągnąć nogę z gazu, aby bezpiecznie dotrzeć do celu, nie ryzykując zatrzymania prawa jazdy, czy ukarania wysokim mandatem karnym.
       Już w najbliższy wtorek kolejne działania prewencyjne drogówki „Pasy”. Policjanci w rejonie szkół o dużym natężeniu ruchu będą kontrolować bezpieczeństwo przewożonych dzieci, będą pouczać i rozdawać pluszowe pancerniki.
      
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • DROGA POLICJO! Czy tak trudno jest zaprowadzić porządek z naszymi moto-szlifierkami. Chodzi o rajdy po mieście na jednym kole, ustawiczne przekraczanie prędkości na Modrzewinie, nadmierny hałas (wadliwe tłumiki). Kiedy w końcu Policja zajmie się tym motocyklowym procederem, zamiast jazdy radiowozem dla postraszenia (bez skutku) Ci motocykliści zagrażają życiu innych ludzi! Jeżdżą całymi zgrajami z ogromną szybkością powodując uciążliwy hałas i NIKT tym się nie zajmuje!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pieszy spacerowicz(2012-09-14)
 • Zapraszamy również na obrzeża Elbląga jak: Osiedle Adamowo, Władysławowo, Helenowo, Wiktorowo tu naprawdę piratów i czubów nie brakuje!!! Serdecznie zapraszamy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wojtekP(2012-09-14)
 • Pieszy spacerowiczu. Jesteś niby pies ogrodnika. Sam nie zeżresz i innymnie dasz. Prócz teg zima za pasem więc jakoś przetrwasz do pierwszych śniegów i ci straszliwi motocykliści nie zdążą cię ubić.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  heniek3d(2012-09-14)
 • Nieunikniona jest śmierć i podatki. Tylko dlaczego stróże porządku zajmują się ściąganiem haraczy. Czy to nie mafia? Powiązanie z urzędnikami państwowymi. Ustawiają przepisy, żeby maksymalizować podatki. Kiedy ich zamkną za haraczownictwo?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  sceptyk(2012-09-14)
 • Szanowna Policjo, zróbcie w końcu coś z rowerzystami przejeżdżającymi przez przejścia dla pieszych w dodatku z nadmierną prędkością, przecież to stwarza ogromne zagrożenie życia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Staszek(2012-09-14)
 • Kolego Staszku jeśli uważasz że rowerzyści są zagrożeniem dla Ciebie to ja proponuje obyś nie wychodził z domu bo kiedyś dziecko Ciebie przejedzie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Maniek.(2012-09-14)
 • staszku mame odwiedź, pomnik umyj.
 • Najwiekszym zagrozeniem na drogach jest obecnie przebywanie na nich nacpanych i czesto pijanych gowniarzy ktorzy woza sie autami rodzicow siejac strach i niejednokrotnie zgorszenie na elblaskim starym miescie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Czytelnik_MOBI_70372(2012-09-15)
 • Akcja potrzebna. .i słuszna
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  muzyk64(2012-10-14)
Reklama