UWAGA!

Aktywny maraton dla pań

Elbląg, Aktywny maraton dla pań
(fot. nadesłana)

Ogromna dawka aktywności i pozytywnej energii czeka uczestniczki maratonu, który odbędzie się we wtorek, 16 lipca, w Centrum Tańca Promyk. - Tańczymy i ćwiczymy dla zabawy, dla treningu, dla sylwetki i dobrego samopoczucia - zachęcają trenerki.

- Trzygodzinną zabawę rozpoczniemy o godz. 17 – mówi Joanna Karpiuk z Centrum Tańca „Promyk”. – Podczas maratonu aż trzy różne formy aktywności, które poprowadzą trzy instruktorki.
       - Pierwszą propozycją będzie Lady Latino - To taniec, który pomaga Panią wyeksponować swoje zalety i poczuć się kobieco, dodatkowo żywiołowe rytmy są świetnym sposobem na odreagowanie stresu – zachęca instruktorka Patrycja Dyrmo.
       Po energicznych latynoskich tańcach będzie czas na spokojny pilates. Pilates nazywany jest treningiem dobrego samopoczucia, ponieważ tworzy równowagę i harmonię w ciele. Polega na wykonywaniu wolnych i precyzyjnych ruchów skoordynowanych z oddechem przy spokojnej muzyce. Takie ćwiczenia świetnie relaksują. Zajęcia poprowadzi Paulina Czyżyk.
       Ostatnią propozycją wtorkowego maratonu będzie Fit ball prowadzony przez Martę Pilipczuk. Fit ball są zajęciami z wykorzystaniem piłek, podczas, których uczestniczki rozciągną wszystkie mięśnie oraz spalą zbyteczne kalorie.
       - Maraton to doskonały sposób na oderwanie od codziennej gonitwy i chwila dla siebie – mówi Joanna Karpiuk - Tańczymy i ćwiczymy dla zabawy, dla treningu, dla sylwetki i dobrego samopoczucia. Na spotkanie zabieramy obuwie na zmianę. Udział w zabawie jest bezpłatny.
      
       Maraton realizowany jest w ramach zadania "Nakręcamy się na aktywność" dofinansowanego ze środków Gminy Miasto Elbląg
.
      
Zyta Wrzos, CT Promyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama