UWAGA!

Alicja testuje SportEl.pl: na trening w podskokach

2019-02-13
Aktualizowany 2019-02-13 13:35
 
Alicja testuje SportEl.pl: na trening w podskokach
fot. AD

Wyobrażacie sobie, że ćwiczenia, które mają pomóc zrzucić kilka kilo, są jednocześnie świetną zabawą, a podczas nich możecie obudzić w sobie dziecko? Jeśli nie, to na pewno nigdy nie odwiedziliście parku trampolin. Specjalnie dla Was sprawdzała go Alicja. Oto zdjęcia z treningu.

Ogromna sala wypełniona trampolinami oraz basenami wypełnionym po brzegi gąbkami zachęca do wskoczenia. Akrobacje, wywrotki czy też odbijanie się od miękkich ścian spowodują, że wszystkie troski odejdą na bok, a z treningu wyjdziecie z uśmiechem na twarzy. Radośnie podskakując, nawet nie zdajemy sobie sprawy, że spalamy w tym czasie setki kalorii.
       - Przychodząc do naszego parku, najpierw wykonujemy rozgrzewkę, aby zminimalizować ryzyko kontuzji. Pokazujemy, jak to wszystko działa. Potem pozostaje już tylko zabawa -tłumaczy Tomasz Sobociński, właściciel Activity Park. - Dla bardziej wymagających mamy także dwie trampoliny: półsportową i sportową. Można na nich trenować pod kątem gimnastycznym, wykonywać akrobacje dla bardziej zaawansowanych i pofrunąć aż pod sufit. Aczkolwiek dziecko też sobie tam krzywdy nie zrobi.
       Jeśli rodzic zechce kupić wejście dla siebie i dziecka, to oboje nie będą się nudzić. Dla dzieci, oprócz trampolin, znajdziemy salę klocków, gdzie będą mogły bezpiecznie odpocząć od skakania, a już niedługo dodamy to w naszej ofercie na SportElu. Po treningu można odsapnąć na wygodnych kanapach przy barze z napojami.[foto]
      
       Aby wziąć udział w takich zajęciach, wystarczy wejść na SportEl.pl. Tam czeka na Was ponad 20 różnych klubów, między innymi Activity Park, w którym Alicja przeprowadziła ostatni trening. Dzięki serwisowi SportEl.pl za zajęcia zapłacicie 5% mniej. Wystarczy kilka kliknięć.
      
      
Serwis SportEl.pl nie jest na razie dostępny w wersji mobilnej.
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej