UWAGA!

Amicus Bonus dla elbląskiego Lazarusa

 
Elbląg, Amicus Bonus dla elbląskiego Lazarusa
fot. UW Olsztyn

Już po raz ósmy z okazji Dnia Pracownika Socjalnego wojewoda warmińsko-mazurski Marian Podziewski wręczył statuetki Amicus Bonus.

W tym roku uhonorowane przez wojewodę Mariana Podziewskiego w kategorii zespołowej zostało Elbląskie Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej im. Św. Łazarza „Lazarus” – za twórcze reagowanie na pojawiające się problemy społeczne oraz stworzenie na terenie miasta Elbląga kompleksowych rozwiązań na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, w tym w szczególności osób niepełnosprawnych.
      
       Nagroda Amicus Bonus od ośmiu lat przyznawana jest pracownikom pomocy społecznej i najbardziej aktywnym organizacjom pozarządowym z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Są to ludzie, którzy zajmują się zapobieganiem izolacji, marginalizacji i społecznemu wykluczeniu, aktywizują do rozwiązywania własnych problemów, dbają o system opieki nad dziećmi i młodzieżą, realizują lokalne programy służące zapobieganiu i rozwiązywaniu problemów społecznych. Pracują na rzecz pojedynczych ludzi, rodzin i całych lokalnych społeczności.
      
      
oprac. redakcja na podstawie infomacji nadesłanej przez Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • ten cały lazarus to niezła ściema dla cwaniaków
 • Wielką siłą głupców jest to, że nie boją się mówić głupstw.
 • Korzystam z usług LAZARUSA tylko jedno mnie niepokoi - więcej urzędasów z umowami o prace jak tych uczciwie pracujących przez lata na dzikiej umowie bez urlopu jak i chorobowego. To system upokarzającej godności człowieka pracującego bezpośrednio z ludzmi potrzebujących pomocv.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pot,pomocy(2014-11-09)
Reklama