UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Dobrze że mamy Dudę, inni nie poradziliby sobie nawet w 10 % 👍
 • Du.a to niewątpliwie najgorszy prezydent (choć to co on robi trudno nazwać prezydenturą a raczej służba swojej własnej partii) w całej historii Polski. Wystarczy zobaczyć jego role w Europie i świecie. Przecież on przez cała swoją kadencje nie spotkał się z nikim ważnym tego świata i nic dla Polski dobrego nie zrobił, wręcz szkodzi Polsce i Polakom. Jesteśmy na marginesie UE, przy biurku Trumpa służył jak piesek, któremu macha się przed oczami kawałkiem kiełbasy. PiS ma niby 40% , gdzie są ci wyborcy, nie wierze, ze w naszym kraju jest a tyle nie potrafiących samodzielnie myśleć obywateli. Wszystko to jest jedna wielka manipulacja i mistyfikacja. Ludzie obudźcie się, żeby znowu „Polak i przed i po szkodzie nie był głupi!”
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  25
  6
  Matylda M(2020-04-21)
 • @Matylda M - Jeśli twierdzisz, że za czasów Donka, jowialnego "poklepywania po plecach"w Brukseli i podnóżka Merkel, mieliśmy silniejszą pozycję w UE to gratuluję. Byliśmy na marginesie, tylko Bruksela miała interes i tworzyła iluzję, że jesteśmy doceniani itd. , bo Polaka wystarczy tanim pochlebstwem kupić. Silniejszą pozycję masz wtedy, kiedy ślepo nie spełniasz poleceń UE czy kogokolwiek. Wtedy muszą się z Tobą liczyć.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  14
  Blendisi(2020-04-21)
 • Profesor Carl Heneghan, profesor medycyny opartej na dowodach z Oxford University, chwali szwedzki sposób radzenia sobie z kryzysem koronowym. Jest jednak bardzo krytyczny wobec brytyjskich prób walki z wirusem koronowym. - Jeśli spojrzysz na Szwecję, pomimo ostrej krytyki, trzymali głowy zimno i nie otrzymali scenariusza zagłady. Przeciwnie, nasz rząd zrobił wszystko źle, mówi Stefan Baranowski
 • Inni nigdy nie poradziliby sobie tak dobrze w roli podnóżków PARTII i NAJDROŻSZEGO przywódcy. Polegliby już pierwszego dnia oczekując na audiencję u swego animatora.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  1
  GłębokaMyśl(2020-04-22)
 • a co ten typ zrobił!!!!!
Reklama