UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • @ Ewa z domku. Ok. W Twojej rodzinie jest jak piszesz ale w innych może być inaczej. Może być problem- zawsze to jakieś zagrożenie dla prawdziwości wyboru. Pozdrawiam
 • @Cz - Obecnie szykowane wybory będą głosowaniem wysoce zagrożonym manipulacjami, aż do sfałszowania włącznie i to nie ulega dla mnie wątpliwości. Oszustwa wyborcze mogą występować na różnych poziomach, bo taka będzie specyfika tego głosowania zwyczajnie dająca taką łatwość. Nadużycia mogą wystąpić od strony rządzących, ale również po stronie poszczególnych obywateli. Zła wola może być po każdej stronie a rolą Państwa jest zorganizowanie wyborów w taki sposób, by jak najwięcej tych nadużyć wykluczyć. To, co jest szykowane dla nas w tej chwili i nazywane szumnie wyborami, jest kpiną z demokracji. Wiedzą to wszyscy (prawie), ale nie potwierdzą tego ci, którym ten bałagan jest na rękę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Ewa z domku(2020-04-22)
 • @Ewa z domku - Mamy demokracje i każdy ma prawo podjąć decyzje droga Pani Ewo z domku. A mamusia na wybory iść nie musi, wystarczy że samodzielnie wypełni kartę do głosowania bez Pani pomocy, zaklei kopertę a Pani ja wrzuci do odpowiedniej skrzynki oczekując w odległości 2 m od poprzedzającej Panią osoby. Bez paniki a nikt nie będzie oszukiwał ani chorował bo to wydumane historie.
 • ple ple ple pisuarowa narracja, nikt się nie zarazi kopsajcie wybierać Dude
Reklama