UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Patrzcie miłośnicy PiS jaki ja jestem dobry człowiek. Nauczę was dziś, czym jest felieton bo po ilości jadu i agresji wylewającej się z waszych wpisów stwierdzam, że chyba jeszcze nie wszyscy wiedzą. Felieton to gatunek publicystyczny, utwór dziennikarski utrzymany w lekkiej formie, wyrażający punkt widzenia autora. Porusza i komentuje aktualne tematy społeczne, zwraca uwagę na ujemne zjawiska w życiu codziennym, często wykorzystując do tego elementy satyry, ironii, humoru. Czasem wprowadza elementy fikcji literackiej, jednak jego punktem wyjścia są prawdziwe wydarzenia. Felieton znajduje się na granicy między literaturą faktu a literaturą artystyczną. I jak miłośnicy PiS co jest lepsze, lekcje w TVP czy moje nauki w komentarzach za pośrednictwem portEl? W ramach podziękowań, odstąpcie dziś od oglądania „Wiadomości” w TVP, wyjdzie wam to tylko na zdrowie a kto wie, z czasem może nawet wróci zdolność logicznego myślenia. ..
  • W wikipediii to przeczytałeś?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    FikiPiki(2020-04-22)
  • Optymista Pan jesteś. W kwestii tego myślenia. Logicznego. Oj optymista Pan jesteś.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Bushman(2020-04-23)
  • @FikiPiki - A co, tam inna jest definicja ? W TVP to wyczytałeś?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Bushman(2020-04-23)
Reklama