UWAGA!

Awaria usunięta, portEl.pl ponownie działa!

 
Elbląg, Awaria usunięta, portEl.pl ponownie działa!

Od godzin porannych do godz. 13 Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl była niedostępna dla Czytelników. Powodem była awaria w międzynarodowej firmie hostingowej, z której usług korzystamy. Awaria już została usunięta, dzięki czemu możemy ponownie informować Państwa o tym, co ważnego dzieje się w naszym mieście i regionie, w pełni działa też serwis ogłoszeniowy. Za utrudnienia przepraszamy. 

Powodem problemów z dostępem do strony była awaria zasilania w serwerowni firmy OVH pod Strasburgiem, z której usług korzystają miliony stron internetowych na całym świecie, w tym również Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl i wiele innych polskich witryn. Od sieci zostało odciętych około 400 tysięcy stron internetowych. Pracownicy francuskiej firmy systematycznie przywracają dostęp, portEl.pl zaczął ponownie działać kilka minut przed godziną 13. 
       Za brak dostępu do naszej strony od godzin porannych serdecznie przepraszamy. Prosimy też Czytelników o trochę cierpliwości, potrzebujemy czasu, by zaktualizować nasz dzisiejszy serwis. 
      
Wydawca i Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama