UWAGA!

Bajkowy obóz

W lipcu 35 - osobowa grupa dzieci i młodzieży z Elbląga i Kaliningradu pojedzie na obóz warsztatowo-językowy do Iławy. Będą przygotowywać scenografie i kostiumy teatralne, które zaprezentują podczas koncertu "Tysiąc bajek".

Obóz rozpocznie się 10 lipca. Do Iławy pojedzie wówczas 35-osobowa grupa dzieci i młodzieży z Elbląga, które uczęszczają na zajęcia teatralne i plastyczne w centrum kultury Światowid oraz goście z Kaliningradu. Przez dziesięć dni będą oni wspólnie przygotowywać kostiumy i scenografię do spektaklu, a także brać udział w warsztatach wokalnych, teatralnych i tanecznych.
     Nauka języka natomiast będzie się odbywać na lekcjach oraz oczywiście poprzez bezpośrednie kontakty. Zdobyte umiejętności zostaną zaprezentowane we wrześniu podczas koncertu "Tysiąc bajek", który odbędzie się w Światowidzie z okazji inauguracji roku szkolnego.
     Obozy warsztatowo - językowe, które odbędą się w lipcu i sierpniu, są częścią projektu "Świat baśni i bajek wspólnym światem dzieci i młodzieży Euroregionu Bałtyk".
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Po pierwsze-nie jedzie tam grupa plastyczna i teatralne, lecz taneczna i teatralna. owszem będziemy zajmować się choreografią, tancem, emisją głosu i warsztatem aktorskim, ale chyba nikt nie będzie robł rzeczy związanych z rozwojem polastycznym.... Pozdrawiam :)
 • Ale my jestesmy lizotyłki,nie zaproszono Polaków na 750 lecie KALININGRADU ,a my mimo to,ach nie mamy juz zadnych ambicji...........żenujące,dzieci nic nie winne ,ale to dorosli organizuja jubileusz i obóz tez.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  obserwatorr(2005-06-30)
 • z drugiej strony to chyba nie ladnie zyc wedlug zasady jak kuba bogu tak bog kubie..lepiej byc "lizotylkiem" ale goscinnym i zyczliwym..
 • ps. napisalam to jakio nic niewinne dziecko,poddane woli doroslych, ktore rowniez tam jedzie..
Reklama

To się czyta

To się komentuje