UWAGA!

Będą odpowiedzialnymi kierowcami

 
Elbląg, Będą odpowiedzialnymi kierowcami
fot. policja

Uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu z sukcesem wzięli udział w rywalizacji konkursu „Będę odpowiedzialnym kierowcą”. Scenariusz przygotowany przez Julię Klajn i Monikę Bogacką z II C Zespołu Szkół Technicznych w Elblągu zainteresował komisję konkursową i pozwolił na zakwalifikowanie do drugiego etapu. W tej części dziewczyny rozwiązywały test wiedzy z zakresu ruchu drogowego. Uczennice były w czwórce najlepszych.

Wydział Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie przy współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Olsztynie przeprowadził finał konkursu „Będę odpowiedzialnym kierowcą”.
       Patronat honorowy nad imprezą objął Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty. W grudniu policjanci elbląskiej drogówki podczas spotkań profilaktycznych z młodzieżą, która lada moment rozpocznie "przygodę za kierownicą", zachęcali do wzięcia udziału w tym konkursie. Konkurs był podzielony na dwa etapy. W pierwszym etapie młodzież miała przygotować i przesłać do KWP w Olsztynie scenariusz spotu, którego tematem przewodnim było bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
      
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama