UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • A jak tragicznie to było przedstawiane. Dach się sypie, trzeba 2,5 mln zł na remont więc lepiej wybudować nowe. A teraz ciach 150 tys. zł i może służyć dalej. Ciekawe ile takich numerów przeszło władzy "na sucho" bo media się nie zorientowały albo nie nagłośniły. Panie Wróblewski - za dużo sobie pozwoliliście. Dzieci się nie rusza.
 • Najważniejszego nie zrobił nikt- kiedy w końcu do Elbląga zawita CBŚ - wtedy się dowiemy czy i ile mogła kosztować ta nagła i wzmożona troska o bezpieczeństwo najmłodszych elblążan. I czy naprawdę tylko blondi to wszystko uknuła i prezydent nic nie wiedział a ona robi co chce ( on nawet nie wiedział ile tm jest dzieci, ) czy tylko udaje głupiego a swoją działkę bierze.
 • A kto dzieci nasze ruszy, ten postrada łeb komuszy, zdmuchniem Ciebie tak jak świeczkę, poczekamy więc troszeczkę, kwiku będzie co nie miara, od koryta będą gonić, bo przelała się już czara, więcej już nie będziesz broić.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  4
  Tak będzie(2023-05-29)
 • Tych nierobów i kombinatorów powinno odwiedzić jeszcze CBA, CBŚ i ABW. Działają na niekorzyść państwa polskiego z tym portem, dywersanci k.... a ich mać!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  19
  3
  Gość 45(2023-05-29)
 • Za 150 tyś nikt tam palcem nie ruszy. Zamknąć w cholerę to przedszkole, bachory można oddać do innej placówki.
Reklama