UWAGA!

Bezpłatne konsultacje

Elbląg, Bezpłatnych porad udziela Anna Gojło, specjalistka ds. funduszy europejskich
Bezpłatnych porad udziela Anna Gojło, specjalistka ds. funduszy europejskich

Regionalny Ośrodek Szkoleniowy Europejskiego Funduszu Społecznego zaprasza na bezpłatne konsultacje dotyczące pozyskiwania funduszy lub pisania wniosków o dotacje.

Jutro (we czwartek) w siedzibie Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych porad będzie udzielać Anna Gojło, specjalistka ds. funduszy europejskich. Na spotkanie mogą przyjść przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz jednostek samorządowych. Porady będą udzielane bezpłatnie.
     Anna Gojło pełni dyżury w każdy czwartek w siedzibie ESWIP przy ul. Związku Jaszczurczego 17 w godz. 9.00 - 15.00. Na spotkanie należy umówić się telefonicznie pod nr (055) 642-18-85 lub e-mailem: ela@eswip.elblag.pl. Kolejne spotkanie wyjątkowo odbędzie się za tydzień w środę 17 sierpnia br.
DM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • To zdjęcie ma być wody , czy te ładnej pani. Może warto przeczytac kilka zdań o komponowaniu zdjęć, przydaje się w różnych sytuacjach. Pozdro
 • No w tle jest sponsor akcji - woda Zywiec - kapujesz?
 • Spoko :)
 • Trzy słowa od sponsora :) Od końca 1998 r., kiedy to Żywiec nabył udziały w spółce Brewpole, w skład Grupy Żywiec wchodzą cztery browary: Browary Żywiec S.A., Browary Warka Sp. z o.o., Elbrewery Sp. z o.o. i Zakłady Piwowarskie w Leżajsku. Dzięki temu połączeniu powstała największa firma piwowarska w Polsce. Co trzecie kupowane piwo pochodzi z któregoś z browarów należących do Grupy Żywiec. Z ostatnich sukcesów warto wymienić złoty medal na Targach POLAGRA 1996 w Poznaniu dla piwa Porter. Tak, tego samego, którego receptura nie zmieniła się od 1881 roku. Również w 1996 r. złoty medal w Chicago zdobyła doskonale znana Amerykanom "tańcząca para". Swój sukces piwo Full Light powtórzyło w Chicago rok później Podczas POLAGRY 1998 złoty medal przyznano żywieckiemu piwu bezalkoholowemu, wprowadzonemu na rynek w 1997 r. Flagowy produkt Browaru w Żywcu Obecnie - "tańcząca para" to jeden z najważniejszych znaków firmowych w naszym piwowarstwie, a także trzecia co do ważności marka polska w ogóle, co pokazały badania przeprowadzone przez Krajową Izbę Gospodarczą wraz z Ministerstwem Gospodarki. Żywiec zajął w nich trzecie miejsce - zarówno w rankingu polskich marek zasługujących na miano narodowych (43% wskazań), jak i pośród marek uważanych przez konsumentów za najsilniejsze i najbardziej wartościowe (39%). Warto podkreślić, że jest to jedyna marka piwna, która w tym rankingu zaszła tak wysoko.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Sponsor(2005-08-10)
 • Ach i jeszcze jedno - takich szczyn jak robi Żywiec dawno już nie piłem. Nawet z Hajna robi coś co przypomina namiastkę piwa. Radzę nabyć produkt w sklepie, a nie na targach. Smacznego..........
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AborygenMiejscowy(2005-08-10)
 • Buhahaha marka polska - a nie napisano, że jest to własność Holendra który przy okazji pozamykał browary w Braniewie i Gdańsku zwalniając kilkuset pracowników. I przy okazji stare te nagrody od wielu lat koncerny piwowarskie nie dostały żadnej bo produkują siki. szkoda że w Elblągu nie ma małego lokalnego smaku (gdzie jest elblaski Porter ???) Do powyzej nie pisz bzdur - poczytaj trochę
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  krzychu(2005-08-10)
 • ESWIP - bezpłatne porady - fundusz społeczny - czyli "sr..li muchy będzie wiosna" ot i cała akcja. Jak zwykle.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wyborca(2005-08-10)
 • Kiepskie zdięcie, ładna dziewczyna, słabo widoczna.
 • Ale zes sie chlopie napisal, przez ten czas moglbys np. powyrywac chwastki na 1go maja, a tak siejesz jakies swoje fobie. Ja nie lubie calej GŻ, ze de facto zabral nam EB i tyle, nie marnuje czasu, bo ide pilnowac, zebys dokladnie wypielil ten trawniczek.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wlasciciel(2005-08-10)
 • Czy ta woda to właśnie piwo z Grupy Żywiec bo nic nie rozumiem na stole woda a rozprawa o piwie??? To tak jak w całej naszej polityce jeden o niebie drugi o chlebie! Shiza zapanowała wszędzie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Abbstynent(2005-08-10)
 • E bo nie ze stolicy. Do widzenia.
 • no tak , ale kto napisze co to za kwiat ????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Botanik(2005-08-10)
Reklama