UWAGA!

Biżuteria i waluta. 25 lat razem

 Elbląg, Biżuteria i waluta. 25 lat razem
(fot. Michał Skroboszewski)

Sklep Jubilerski "Anna" i Kantor Wymiany Walut "REMIX" od ponad ćwierć wieku funkcjonują razem przy ul. 1 Maja 39 w Elblągu. Zobacz zdjęcia.

Biżuteria złota, srebrna, ze stali szlachetnej i zegarki oferowane są w szerokim wyborze, na każdą kieszeń i okazję. Posiadamy w sprzedaży biżuterię artystyczną, między innymi plastyka Doriana Grabowskiego, która zadowoli klientów ceniących oryginalność. Miłośnicy bursztynu znajdą ozdoby od najdrobniejszych do okazałych unikatów. Proponujemy też wyroby z naszej pracowni "ALEKORALE" (alekorale.com.pl) wykonane z naturalnych kamieni półszlachetnych i minerałów takich, jak agat, koral, kamień słoneczny, mokait, kryształ górski i wielu innych. Dokonujemy drobnych napraw, zawsze istnieje możliwość dopasowania rozmiaru. Kantor "REMIX" zapewnia rzetelną i uczciwą obsługę, proponując najkorzystniejsze ceny wymiany walut. Zawsze istnieje możliwość negocjacji kursu. Zapraszamy do nas.   
       Każdy, kto do nas przyjdzie i powoła się na ten artykuł do 31 grudnia 2019 r. otrzyma rabat przy zakupach w sklepie "ANNA" w wysokości 15%.

 

 

 

 

----------------------reklama-----------------------


Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama