UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie autor już pan wielokrotnie udowodnił, że na polityce się nie zna, a dziennikarzem raczej pan jest takim sobie, który ma swoich ulubieńców politycznych i raczej nie jest w związku z tym obiektywny prawda? Cytuję ". .. .po raz pierwszy w historii ratusza – związków zawodowych. .. ." może chcesz nam wmówić, że jest tak żle w Ratuszu i dlatego powstały związki zawodowe? No nie jest taka tendencja i obecnie dobra zmiana realizuje dalej swoje dojście do władzy w samorządach po przejęciu parlamentu co? Ehhh kompromitacji końca nie widać i tylko Elbląga żal. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    10
    Kat.Na.Idiotów(2016-12-02)
  • redaktor @Kat.Na.Idiotów - Pozwoli Pan, że zostanę przy swoim zdaniu. Opinia zawsze ma charakter subiektywny, dlatego też jest opinią. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    4
    redaktor(2016-12-02)
  • @redaktor - No cóż nawet pensjonariusze szpitala we Fromborku też mają swoje opinie, ale czy trzeba je poważnie traktować ?!?! "redaktor - ja jestem najmądrzejszy. A kto to tobie powiedział ? Zeus. ( na to głos z sąsiedniej sali) Nic takiego mu nie mówiłem !
Reklama