UWAGA!

Bolid Renault F1 w Elblągu

Elbląg, Renault F1
Renault F1

Od najbliższej soboty elbląscy fani Formuły 1 będą mogli zobaczyć z bliska pokazowy bolid Renault F1 Team.

Fani Formuły 1 w Elblągu od 9 do 14 lipca będą mogli zobaczyć z bliska samochód pokazowy jednego z najlepszych zespołów Formuły 1 – Renault F1 Team.
     - Show car Renault F1 Team jest repliką samochodu, którym zespół Renault startował w wyścigach Formuły 1 – informują organizatorzy pokazu w Elblągu.
     Podczas Grand Prix samochody Formuły 1 mogą rozwinąć prędkość do ponad 300 km/h. Nadwozie bolidu wykonane jest z niezwykle lekkiego włókna węglowego.
     - Formuła 1 to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie. Dzięki F1 Tour fani tego sportu w Polsce mają możliwość obejrzenia samochodu Formuły 1 z bliska. Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na tak szeroką ekspozycję, wystawy odbędą się u naszych koncesjonerów w 13 miastach – mówi Agata Szczech, dyrektorka Public Relations Renault Polska.
     Renault F1 rozpędza się do 100 km/h w nieco ponad 2 sekundy. Aby zwolnić z 340 do 100 km/h potrzebuje mniej niż 100 metrów. Podczas hamowania siła przeciążenia sięga 5G. Bolid najeżony jest wszelkiego rodzaju elektroniką, praktycznie każdy ruch kierowcy jest rejestrowany i na żywo monitorowany w garażu serwisowym.
     Renault F1 będzie pokazywany w Elblągu codziennie od 9 do 14 lipca w salonie PHU Ossowscy w Kazimierzowie (od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 – 18.00, w sobotę od 9.00 do 16.00 i w niedzielę od 10.00 do 16.00).
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama