UWAGA!

Bursztynowa Ania

Eliminacje do wyborów Bursztynowej Miss Polski w Jastrzębiej Górze wygrała Anna Kozłowska z Łap koło Białegostoku. W sobotę kolejny konkurs piękności - tym razem w Jarosławcu.

W najbliższą sobotę, 6 sierpnia, o godz. 18.30 kolejne eliminacje do finału Bursztynowej Miss Polski odbędą się na scenie na Tarasie Widokowym w Jarosławcu. Organizatorzy imprezy oczekują na zgłoszenia chętnych do udziału w wyborach Bursztynowej Miss Polski 2005 bezdzietnych panien w wieku od 16 do 30 lat osobiście (Agencja Marketingowo-Reklamowa Lider, Elbląg ul. Hetmańska 24), za pośrednictwem maila lider@elblag.com.pl (z załączonym zdjęciem twarzy i sylwetki kandydatki) lub pod numerami telefonów: (055) 641 60 61/62, 0 602 198 362 i 0 508 236 077.
     Na stronie www.bursztynowamiss.pl dostępny jest formularz zgłoszeniowy dla pań chętnych do udziału w konkursie piękności.
     Laureatką eliminacji w Jastrzębiej Górze została Anna Kozłowska z Łap koło Białegostoku. Sponsorzy przyznali swoje wyróżnienia: Karolinie Ferdynus z Brzegu (Bursztynowa Miss Bella) i Klaudii Olczak z Warszawy (Bursztynowa Miss Pujan).
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama