UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zestawiłem sobie dwa artykuły. Konferencję prasową i odpowiedź. Przykro mi, ale to nie jest odpowiedź na zarzuty. Kara czy korekta na to samo wychodzi. Rewident był niezależny i dopiero teraz może być wniosek do RIO. Brak pieniędzy w kasie jest faktem. Nie spełnienie wymogów formalnych tzn. zaciągnięcie kredytu pomimo braku zapisów w statucie fakt, brak wymaganej akceptacji Prezydenta w planie finansowym to też fakt. Nik nie chce płacić za błędy dzieci, a tu zapłata jest z naszych elblążanie podatków.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    18
    obiektywny(2019-08-07)
  • Efekt dzialan sie liczy . Kasprzycka zrobila muzeum - prezydent obrazony ,bo nie moze podpiac sie pod sukces i nie zrobil nic w tej sprawie Pokazala ,ze mimo konfliktu z wladza zrobi to co uwaza za sluszne.I takich dzialan potrzeba wiecej , wobec wielu zaniechan w miescie ( dolinka Bazantarnia,.amfiteatr , basen kolej nadzal., muszla kon.,dziura w samym centrum miasta pod nosem UM w postaci niezagospodarowanej dzialki-- osmieszajacej nieporadnosc urzednikow tam zatrudnionych, choc kazdu normalny wie o co chodzi ,dlaczego ten stan toleruja wladcy tego miasta.Jak mowil s.p Lepper -jak nie wiadomo o co , to wiadomo ,ze chodzi o kase.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    3
    Kasiarz(2019-08-08)
  • kto odpowiada za muzeum dyrektor czy prezydent? no mi się wydaje że dyrektor! Chcemy żeby był kompetentny i samodzielny czy wolimy kolejną marionetkę?? Myślę że skoro pobiera pensję dyrektorską i bedzie później oceniana za swoje działania to pozwólmy jej na to.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    neutralny(2019-08-08)
Reklama