UWAGA!

Cafe Camera z widokiem na Elbląg

Elbląg, Cafe Camera z widokiem na Elbląg
(fot. Damian Matwiejczyk)

Dziś w Światowidzie ruszyła oficjalnie kafejka internetowa „Cafe Camera”, a w niej jedyna w Elblągu kamera internetowa. Przez najbliższy miesiąc obowiązuje promocyjna cena korzystania z komputera - 2 zł za godzinę.

„Cafe Camera” to dziewięć stanowisk komputerowych, szeroki zakres usług internetowych i nie tylko. W kafejce można oczywiście skorzystać z internetu, ale też wydrukować lub zeskanować to, co niezbędne oraz kupić i nagrać płytę CD czy DVD. Można też skorzystać z laminarki i bindownicy oraz zerknąć na Elbląg, bowiem w Światowidzie uruchomiona została pierwsza w mieście kamera internetowa. Jej obiektyw skierowany jest na plac Kazimierza Jagiellończyka i pobliskie skrzyżowanie. Obraz o rozdzielczości 350x253 pixeli, a w powiększeniu – 600x450 pixeli, odświeżany jest co minutę. Fragment Elbląga zobaczyć można, wchodząc bezpośrednio na stronę www.swiatowid.elblag.pl/kamera lub klikając na zakładkę w lewej paginie „Kawiarenka internetowa” na głównej stronie CKiWM Światowid.
     Kawiarenka znajduje się na drugim piętrze centrum kultury. Czynna jest w godz. 10-21, a w razie potrzeby nawet dłużej.
     Projekt utworzenia kawiarenki internetowej i uruchomienia „bankomatu” internetowego stającego vis a vis kasy kina został sfinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama