UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Cóż warto z uwagą przyglądać się tej inicjatywie. Mam nadzieję że pewne środowiska nie zechcą użyć tego pomysłu do realizacji własnych nieczystych interesów politycznych bo nie ma wątpliwości że pod płaszczykiem rozwijana inicjatyw oddolnych wykorzystają każdą nadarzającą się sposobność do szerzenia zamętu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    17
    TeofilSkorupa(2021-06-02)
  • @TeofilSkorupa - to chyba ty wykorzystujesz każdą możliwość do wciśnięcia swoich marnych 3 groszy. zamilknij wreszcie chłopie i daj odpocząć ludziom, po co mają się denerwować przez ciebie
  • MariuszLewandowski-Fc Teofil co prawa nie łapie kontekstu bo ESWIP-owi od lat marzy się być z każdą władzą i raczej dla pieniędzy niż dla siania zamętu. W 2012 gdy zaczynaliśmy akcję referendalną bronili ekipy Nowaczyka jak się dało i gdzie się dało a jak się nie dało to i tak bronili. No to im potem Marszałek Protas dziękował i dziękował a jego podziękowaniom przybywało zer na przelewach dla bzdurnych projektów. Życie PO lityczne. .. A Teofila zostaw w spokoju - ma prawo pisać co uważa i ile nie podaje fałszywych faktów i nie posądza kogoś bez podstawy ma prawo pisać co uważa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    MariuszLewandowski-Fc(2021-06-03)
  • @MariuszLewandowski-Fc - Mariuszku dwie sprawy. Pierwsza to jest wiadomo ze prowadzisz kilka kont - kat na idiotów (nazwa mnie nie dziwi), Teofil czy jakoś tak, wpisujesz jako gość i lajkujesz sam swoje komentarze. Druga to jesteś chory. .masz papiery. Co tez potwierdza pierwsza cześć mojego komentarza. Robisz z siebie wszechwiedzącego, krytykujesz i wyzywasz każdego kogo możesz. A prawda jest taka, że jesteś po prostu chory. .. nic nie osiągnąłeś w życiu, jesteś porażką, nikogo nie interesujesz. .ogarnij się zatem i zrób coś wartościowego - chociaż raz w życiu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    El dorado(2021-06-03)
  • MariuszLewandowski-Fc @El dorado - Po pierwsze nie prowadzę żadnych kont - czasami coś komentuje zanim się zaloguje ale wtedy jak widać ponawiam wpis z moimi danymi żeby Zarząd EWSIP-u wiedział kogo ma pozywać. Tyle że wszystko co pisze ma pełne pokrycie w faktach i to tych publicznie znanych a przez "sympatyków"Pana Prezesa w różnych redakcjach skrzętnie ukrywanych. Pan Gęsicki jest pragmatykiem i skoro od czasu do czasu od ESWIP-u dostaje artykuł sponsorowany to skrzętnie krytykę wobec tej organizacji specjalnej beztroski omija - czasami nawet, jak czytam w komentarzach niektóre z nich cenzuruje. Mnie nikt nie cenzuruje bo pisze pod własnym nazwiskiem i swojego konstytucyjnego prawa do wypowiadania opinii i podawania faktów bronię. Co zaś do owej choroby to mam całą listę chorób, niestety, ale ciebie jak widzę dopadło zwyrodnienie mózgu skutkujące postępującym kretynizmem. Skoro jak piszesz jestem porażką i nic nie osiągnąłem i nikogo nie interesuje to po co głupcze ty mnie czytasz i ty się mną zajmujesz ? Betonowa ściana i trzy metry rozpędu bo ci się system zawiesił. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2021-06-03)
  • @TeofilSkorupa - Teofilu jeszcze nie wysłałeś tam CBA, WOT, parlamentarzystów z PIS? Wokół nas jest pełno zła. Taki rycerz prawdy jak Ty powinien już walczyć i obronić mieszkańców. Obok Bramy Targowej jest jeszcze miejsce dla Twojego pomnika. Ruszaj
  • @MariuszLewandowski-Fc - Co mnie jakiś eswip obchodzi ? Panie ogarnij sie ! Od wielu lat czepiasz sie każdego od wcisly po Wróblewskiego, tylko ze niektórzy dają ci kasę na twoja organizacje zebys juz zamilkł! A czytam twoje denne wypowiedzi chcąc nie chcąc bo ciagle sie czepiasz. Batman Elbląga sie znalazł. Pożal sie Boże. Jesteś pan typowy nieudacznik, który zamiast zając sie swoją robota krytykuje innych. Tyle w temacie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    El dorado(2021-06-04)
Reklama