UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Partnerstwo dla Zawodzia a pensja dla Prezesa - to stara zasada ESWIP-u. Nowatorski styl zamykania domu sąsiedzkiego gdy mieszkańcy wracają do domów - to faktycznie projekt zupełnie innowacyjny wprost na miarę obecności ludzi z Zawodzia. Prezes przyniesie w teczce swoich ludzi i swoje cele a wy durnie padajcie na kolna i klaszczcie - potem dostaniecie jakieś ciasteczka a może i kiełbaskę z grilla jak się Prezes postawi. Ale nie pytajcie ile Prezes na tym cyrku zarobi bo to słodka tajemnica Prezesa. .. .. Gratulacje dla Zawodzian - nogami pokazali jaki jest ich stosunek do ESWIP-u i Prezesa. .. .
  • Nooo w końcu pan się odpalił !! Czekałem, szukałem w innych artykułach ! Jest pan super! Ładnie pan ciśnie po eswip, ma pan kompleks ewidentnie, ale mniejsza o to, taksówka piękna sprawa! Nie ma to jak móc robić sobie Samemu listę osób przewożonych w taksówce! Hahah Wyrwał pan kasę na samochód zeby sobie jeździć hahah mistrz!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Fan lewego(2021-06-03)
  • MariuszLewandowski-Fc @Fan lewego - To nie kompleks a zadanie postawione przez ludzi z którymi zakładaliśmy 12 lat temu spółdzielnie socjalną a którzy dzięki pomocy ESWIP-u i Pana Jachimowicza wyemigrowali. A co do taksówki to jest Pan w błędzie - na każdej karcie przejazdu jest podpis osoby przewożonej a mamy ich już ponad 200.Kilka co prawda potwierdziłem sam przy powrotach do domu gdy zabrakło mi karty ale to detaliki, Jeśli zaś zarzuca mi Pan kłamstwo czy potwierdzenie nieprawdy to proszę napisać to jasno i dołączy Pan do grona paszkwilantów jakich Policja już poszukuje za komentarze po publikacją portelu z konferencji prasowej taksówki. Zapraszam - z przyjemnością zobaczę jak w ramach zadośćuczynienia zapłaci Pan za 50 tankowań dzięki którym przewieziemy kolejne 1000 osób. Naprawdę zapraszam. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    MariuszLewandowski-Fc(2021-06-03)
Reklama