UWAGA!

Chcesz zostać policjantem? Dokumenty można teraz złożyć w Elblągu

 Elbląg, Chcesz zostać policjantem? Dokumenty można teraz złożyć w Elblągu

Dla tych, którzy posiadają predyspozycję i chcą związać się z formacją, jaką jest policja, elbląska komenda ma aktualnie 16 wolnych etatów. O przyjęcie do służby mogą starać się obywatele Polscy, nieskazani prawomocnym wyrokiem, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie i mający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych.

Wszyscy ubiegający się o przyjęcie do służby, w trakcie kwalifikacji są oceniani systemem punktowym. Punkty przyznawane są m.in. za testy wiedzy, sprawności fizycznej i psychicznej oraz poziom wykształcenia i dodatkowe umiejętności. Dokładne informacje dotyczące kwalifikacji i wymogów, dostępne są na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.
       Więcej informacji na stronie. Nowością jest to, że aby złożyć komplet dokumentów, nie trzeba już jechać do Olsztyna. Można to zrobić w Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu w Wydziale Kadr i Szkolenia. Wszystkich, którzy są zainteresowani wstąpieniem do policji, a także tych, którzy dopiero się nad tym zastanawiają, zapraszamy do odwiedzenia Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Podstawowych informacji dla kandydatów udziela Wydział Kadr i Szkolenia KMP w Elblągu pod nr tel.: 55 230 12 31.
      
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama