UWAGA!

Chciał udowodnić dziewczynie, że wyjdzie z domu i …skoczył z balkonu

Elbląg, 28-latek tak bardzo chciał wydostać się z mieszkania, że skoczył z balkonu...z wyokości I piętra
28-latek tak bardzo chciał wydostać się z mieszkania, że skoczył z balkonu...z wyokości I piętra (fot. rp)

28-letni mężczyzna bawił się ze znajomymi w lokalach na Starym Mieście. Około godziny pierwszej w nocy wrócił do domu, ale bynajmniej nie miał zamiaru położyć się spać. Zapragnął kolejnych rozrywek. Gdy znajomi i dziewczyna odradzali mu ponowne wyjście i próbowali go zatrzymać, otworzył drzwi balkonowe i skoczył z wysokości pierwszego piętra. Mężczyzna nie odniósł żadnych obrażeń więc po zbadaniu w szpitalu został wypuszczony do domu.

Dziś (10 sierpnia) po godzinie pierwszej w nocy policjanci patrolujący miasto otrzymali zgłoszenie od oficera dyżurnego, że z okna na I piętrze jednego z bloków przy ul. Płk. Dąbka wyskoczył mężczyzna. Na miejscu zastali już karetkę pogotowia oraz trzech znajomych „skoczka”.
       - Osoby te zostały wylegitymowane i rozpytane – mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu. – Okazało się, że 28-latek spożywał w nocy alkohol podczas wizyt w lokalach na Starym Mieście. Po przyjściu do domu pokłócił się ze swoją dziewczyną i chciał ponownie wyjść się napić. Zarówno znajomi, jak i dziewczyna odradzali mu ten krok i próbowali go zatrzymać. Gdy nie udało mu się otworzyć drzwi mieszkania, ruszył w kierunku balkonu. Otworzył drzwi i wyskoczył. Po upadku został przewieziony do szpitala wojewódzkiego.
       - Po godzinie 3 w nocy lekarz stwierdził, że 28-latek nie posiada obrażeń ciała i może iść do domu – kontynuuje Jakub Sawicki. – Sprawca zamieszania policjantom tłumaczył, że skoczył z balkonu, bo chciał udowodnić swojej dziewczynie, że i tak wyjdzie z domu.
       Teraz 28-latka i jego dziewczynę odwiedzi dzielnicowy oraz powiadomieni przez policjantów pracownicy MOPS-u. Sprawdzą, co dzieje się w tym domostwie, czy nie ma awantur.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama