UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I znowu ten Ełk i " nasze województwo", cały problem tkwi w tym,że to miasto jest oddalone od Elbląga jakieś 300 km,a warmmaz nie jest naszym województwem.Może niech pan instruktor się ujawni z imienia i nazwiska i zorganizuje jakąś grupę referendalną?Będę pierwszym.
  • Dla osób, które cokolwiek tylko wiedzą o Elblągu chociaż nie są związane z Urzędem Miejskim rozszyfrowanie kim jest osoba z Ełku nie jest trudne. Wystarczyło śledzić informacje lokalnej prasy internetowej. Wypada ubolewac że tacy ludzie doznają rozczarowania mimo że wcześniej byli Elblagiem urzeczeni. Miastem rządzi nepotyzm i brak siły przebicia w jakiejkolwiek dziedzinie.
  • Mam na imię Paweł. Dzięki mojemu zaangażowaniu były organizowane następujące imprezy: festiwale sportów wodnych, kąpiel morsów, triathlon. Ta ostatnia została i pewnie na długo zakorzeni się w Elblągu, chociaż wątpię, że dane mi będzie po raz kolejny brać personalnie udział w jej zabezpieczeniu (z wiadomych powodów). Jeszcze grupę referendalną mam stworzyć??? Jak coś się zmieni, to mogę pomóc w tworzeniu nowej jakości w mieście ( jeśli będzie ku temu klimat personalny), ale nie będę postępował wg sugerowanej przez Pana/Panią zaczepki zgodnej z mottem " a najdzielniej biją króle, a najgęściej giną chłopi". Jestem człowiekiem niezwykle otwartym, przez to w dzisiejszych chorych czasach naiwnym...ale nie jestem frajerem.
Reklama