UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Żeby nie było za kolorowo: według wczorajszych danych, w związku z przerwaniem łańcucha dostaw ze wschodem, w ciągu najbliższych miesięcy straci pracę kilkaset tysięcy Polaków.42% z wszystkich produktów podrożeje o kolejne 30% niezależnie od inflacji, ponieważ produkty będą sprowadzane z innych miejsc zamiast ze wschodu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  2
  Drajwer(2022-03-31)
 • @Drajwer - W tym rzecz, że oprócz pięknego zrywu, solidarności i współczucia jest jeszcze ta druga strona problemu i trudne pytania o nasz los i o Polskę. Bo to niestety nie jest owsiakowy festyn który się za dzień czy dwa skończy.
 • Należy dodać, że sankcje nie obejmują tylko towarów z i do Rosji, ale przywożone z Rosji. Czyli na przykład towar Chiński wjeżdżający do EU prze Rosję czy Białoruś jest tak samo objęty ograniczeniami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  Drajwer(2022-03-31)
 • Odwal sie od Owsiaka, co o n ma z tym wspólnego
 • @Drajwer - warto ponieść cenę za życia ludzkie, i jeśli w tym momencie rządy UE zachowały by się jak w roku 2014 - to na UKRAINIE mogło by się nie zakończyć. Będzie trochę drożej owszem, ale może wyjść to na dobre, może ludzie zrozumieją pewne rzeczy i zasady rynku.
 • Widzę, że masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem :)
Reklama