UWAGA!

Ciężarówka uderzyła w autobus

 
Elbląg, Ciężarówka uderzyła w autobus
fot. policja

Policjanci z Braniewa wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło w okolicy miejscowości Cieszęta. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 35-letni kierowca pojazdu ciężarowego zderzył się czołowo z autobusem. Oba pojazdy doszczętnie spłonęły, a sześć osób zostało przetransportowanych do szpitali na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Kierowcy byli trzeźwi.

Wczoraj (27 maja) po godz. 16 oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym w okolicy Ciesząt. Na miejsce natychmiast wysłano patrol. Z relacji policjantów pracujących na miejscu wypadku wynikało, że 35-letni kierowca pojazdu ciężarowego znajdując się na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w autobus rejsowy relacji Pieniężno -Olsztyn, którym podróżowało 22 pasażerów. Chwilę po zderzeniu pojazdy zaczęły płonąć. Na szczęście podróżujący zdążyli wydostać się na zewnątrz. Na miejscu pomocy medycznej udzielono 10 poszkodowanym, 6 osób zostało przetransportowanych do szpitali na terenie województwa. Na chwilę obecną w szpitalu przebywają jeszcze dwie osoby. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Obaj kierowcy byli trzeźwi.
       Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo - śledcza, która przeprowadziła oględziny miejsca zdarzenia. Policjanci zabezpieczyli ślady i sporządzili niezbędną dokumentację. Na czas wykonywania czynności ruch na drodze został wstrzymany. Droga została odblokowana dopiero dzisiaj około godz. 3 nad ranem. Policjanci wyjaśniają przyczyny tego zdarzenia.
      
KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama